V E C T R A C ' Ler Buraya

onurcum farlar angle değil içini siyaha boyadık. angle muaynede problem oluyor heleki sonradan takma olanlar

Sevgili Arkadaşlar

Bayramınız Mübarek Olsun

Yüce Mevlam Nice Bayramlarda Sağlık, Mutluluk ve Huzurlu günler nasip eylesin

vaaayyy volkan yine projeler basladi :) ramazan da cok sessizdin demekki firtina oncesi sessizlikmis :) farlar cok guzel olmus gule gule kullan ayrica cam ustu spoileri de halletmissin :)

sağol burakçım . ön panjurumda geldimi tamamdır dış kısmı? sende beygir artış planların far izliyorum seni

on panjur da gelince araba super olcak volkan dis gorunus bitince neler dusunuyosun? bende bayram sonrasi komple egsoz yapip katalitigi iptal etcem ama ses cikmasin diye son susturucular orjinal kalsin istiyorum. bazilari susturucu degismezse bi faydasi olmaz diyo bazilari faydasi olur ama susturucu da degisirse daha cok faydasi olur diyo bakalim once bi borulari yapalim dyno sonucuna gore belki susturucu da degistirebilirim. ama bana cok sessiz bi susturucu lazim yani orjinali kadar ses cikaran bisey istiyorum :)

beyaz kadran guzel olur volkan bende dusunebilirim. ben tavan dosemesini siyah yapmak istiyorum ama ic aydinlatma dugmelerinin oldugu bolumu nasil siyah yapicam onu bilmiyorum. bi de saglam olur mu acaba yolda giderken ses yapar mi?

boya degil de siyah folyo dusunuyorum ama isik dugmeleri nasi olcak aydinlatmasi da kapanir...

Geri