V E C T R A C ' Ler Buraya

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok güzel ben bir türlü şu krom çıta krom far çerçevesi krom ayna kapağı hiç ısınamadım yakıştıramıyorumda vectra değil hiç bir araca.. şu dökümcüler para kazanmak için ellerinde olsa arabanın her yerini krom çerçeve uydurucaklar..
tek hoşuma giden krom kapı kolu birde sorentolarda var yarı krom yarı boyalı aynalar onalrda hoş duruyor..

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim hocam nasıl memnunmusun lpg den ne yakıyo şu an benimki 194 yakıyo

koray1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba sonunda bende astra g mi satıp 2004 vectra c elagance alarak aranıza katıldım. Sizleri bir süre sorularımla rahatsız edebilirim şimdiden kusura bakmayın iyi forumlar

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba sonunda bende astra g mi satıp 2004 vectra c elagance alarak aranıza katıldım. Sizleri bir süre sorularımla rahatsız edebilirim şimdiden kusura bakmayın iyi forumlar
hayirli uğurlu olsun merak ettin veya öğrenmek istediniz bişey varsa yardimci olabilirim....

koray1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Araçta şu an yeni farkettiğim bir şey var kapı sensörleri yanlış çalışıyor heralde ön sol kapıyı açıyorum sağ kapı açık gösteriyor sağ ön kapıda ise sol gösteriyor arka kapılarda sorun yok acaba sorun nedendir yeni yazılım falan atılınca düzelirmi. yoksa kendimizin yapabileceği basit bir yolu varmıdır? Teşekkürler