V E C T R A C ' Ler Buraya

kurtay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ibrahim hocam nasıl memnunmusun lpg den ne yakıyo şu an benimki 194 yakıyo

şehir içinde benımkide 195-200 kuruş yakıyor. bayramda doktor ile uludaga gittik geldik. uzun yolda 160 lara indi 1 depo ile net 245 km uzun yol 100 km de şehir içi toplam 345 km dolaştık. 345 km. de biiipledi ve bitti

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende takıntı var arabayı hiç bir zaman garaja koymam :) tuğrayı söktüm yenisini yaptırıcam biraz daha büyük olacak ...
alperen abi salı günü cevre yoldan gidiyordun kavsaga geldin bendesanayiye arabayı göstermeye gidiyordum o kadar korna bastım sellöktör yaptım hiç dönüpde bakmadım bir hal hatrını soracaktım :):)

koray1997

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bende yeni vectrama landi renzo blue kit lpg taktırdım umarım memnun kalırım.

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun lpg ye de artik zam gelir bu kadar kullanan kişi var o fiyatta birakmazlar onu...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg benzin gibi tek noktadan çıkmıyor yani benizn rafineriden çıkıyor benzinliklere gidiyor ama lpg den o yok lpg firmaları lpg leri çok farklı yerlerden tmein ediyor o yüzden fiyat farklılığıda bundan oluyor zaten..

onur37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar iyi geceler,

Aracımın ön takımından ses geliyordu.2 ustaya gittim 2 ustada farklı liste çıkardı.İlk ustanın söylediği parçalar;

-2 adet Z (viraj) rotu
-1 adet sol alt rotil
-1 takım arka fren balatası

Diğer usta ise;
-Sol salıncak
-Sol Z rot
-2 adet arka üst orak rot
-Arka fren balatası

Ayrıca rotil tek olarak satılıyormu?Burda opel parça satan dükkanda komple salıncak alacaksın diyor.Sizce de öylemi?

Bu arada ARABADAKİ ŞİKAYETİMİ SÖYLEYİM:

Sol ön takımdan bozuk bir yoldan geçerken tıkırdama sesi geliyor ve arka fren balatası bitik halde.

BU KONUDA YARDIMCI OLANLARA ŞİMİDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.CEVAPLARINIZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ İYİ GÜNLER HEPİNİZE.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o tıkırdı bozuk yola girdinmi benim aracım da da var hiç dokunma derim çok rahatsız edici değilse sadece bozuk yolda o ses geliyorsa kalsın bizim araçlar asfalt aracı öyle bozuk yola falan gelmiyor değiştiriceksen bence viraj demirlerinii değiştir 20 tl idi birde arka balataları kesin değiştir oda 40 tl falandı orjinal gm alırsan 60 tl idi..

illa salıncak değiştiriceksen salıncağın tanesi 100 tl civarıydı..

onur37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o tıkırdı bozuk yola girdinmi benim aracım da da var hiç dokunma derim çok rahatsız edici değilse sadece bozuk yolda o ses geliyorsa kalsın bizim araçlar asfalt aracı öyle bozuk yola falan gelmiyor değiştiriceksen bence viraj demirlerinii değiştir 20 tl idi birde arka balataları kesin değiştir oda 40 tl falandı orjinal gm alırsan 60 tl idi..

illa salıncak değiştiriceksen salıncağın tanesi 100 tl civarıydı..

Ses biraz rahatsız edici sanki egzos kaportaya değiyor gibi bir ses geliyor.Sol alt rotil ayrı satılmıyormuş ve komple salıncak değişmesi gerekiyormuş.
ayrıca burda araştırdığım fiyatlarda şöyle;

-2 adet Z Rot 50TL
-komple salıncak(sol alt rotil tek olmadığından komple değişecekmiş) 145TL
-arka balata (markası ne bilmiyorum) 48TL