V E C T R A C ' Ler Buraya

arkadaşlar baskı balata olayını hallettim gibi ilerleyen zamanlarda bizim baskı balatalar sertleşiyor debriyaj sertleşme oluyordu aracımda şu anda 6000km kullanıyorum sıkıntı yok artı parantez gaz pedalı gibi yumşak deneme aşamasındayım sıkıntı olmazsa acıklayacağım.benim debriyaj şehir içi kullanıyorum 67bin km bitiyor.artı son demlerinde sertlik oluyor.allaha şükür bu sertlik olayı tamam inşalllah uzun ömürlü olurda arkadaşları bilgilendiririm benim hararet klima acıkken 95 derecede ustaya sordum normal dediler yalnız motor beynim arızalı üç defa yapıldı tat vermiyor benzin göstergesi bazen calışıyor bazen çalışmıyor allahtan lpg var onunla idare ediyorum cıkmacılara sordum 600 tl başlıyor fiyatları. yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Vectra c nin orjinal sağ taraf susturucu arıyorum. Bilginiz olsun.. İsteyene karşılığında üniversal abart egsozda veririm. Çıkma olabilir fakat temiz olmasını istiyorum. Çıkmacılara filan giderseniz aklınızda bulunsun.

dyno ya çıktım lpg de 108bg benzinde 110bg aldık grafikler elimde ibrahim resimleri ekleyecek. bu ara egzantirik monte edililyor headersta takılıyor salı günü alıyorum bitmiş bir şekilde daha sonra chip peşinde koşacaz

Geri