V E C T R A C ' Ler Buraya

benim bilgisayar sistemini o aldı onun bir projektor mousu vardı onuda hediye edicem oda karşılığında karşılıksız olmasın diye kendine washer jet söylerken ebaydan banada söyledi geçen gitim servisde takalım dediler dedim yok arkadaş almış ayıp olmasın :))

lpg yi takda teleflex çok pahalı 2600 çok para yani parasınıda geçdim neticede lpg sistemi ben prins dişünüyorum neticede oda hollanda malı adamlar bmw m6 ya falan lpg kiti üretiyor..

birde stepne depo taktırda bagajın tertemiz görünsün lpg olduğu bile anlaşılmaz..

Son düzenleme:
lpg prins aracım 200 bin oldu tık yok yeni prins ler cıktı tek diyaframlı yani sızdırma kacırma yok bakımsız bunu dikkate alın bu tek diyaframlılardan takın benim beyin dış kısmından bayağı kirlenmeler başladı beyn 30bin daha yapar ondan sonra tamir takımını deyiştirmeyip direk tek diyaframlı prins beyni takacağım şunuda unutmayın cok kaliteli birinci sınıf ustaya taktırın

henüz bir düşüş hissetmedim ayarlar tam değil şuan zaten 3-4 depo kullanmam söylendi. teşekkür ettim. şuan 190kuruş civarındayım

müşürü tipo müşürüyle değiştirip hem performanslı hemde sağlıklı bir motora sahip olma şansımız varmış yapan var mı aranızda ?

Geri