V E C T R A C ' Ler Buraya

arabayı hallettim bu baskı balata neymiş yaaa bu kadarmı farkeder mükemmel şimdi

aleyküm selam combocu murat abii hoş gelmişin... epeydir uğramıyodun ziyarete :) :) :)

Sevgili Mustafa vakit buldukça tüm topicleri geziyorum
Garajdaki tüm VECTRA'cılara sevgilerle kazasız belasız günler dilerim

vectranın 1.6 dizeli olsaydı bravo yerine hiç düşünmez alırdım. haziranda bana 42000 ytl fiyat vermişlerdi 1.6 comfort vectra c2 için . sırf benzinli diye para dayanmaz ona diye alamadım. bravo aldım tamam ama hala vectranın içindeki o makamı özlüyorum.

ya baskı balatayı değiştirdim önde bi ses gelmeye başladı rolantideyken ustada 1000 km. sonra ayar yapıcaz dedi bunun aslı varmı hakkaten 1000 km sonra bi ayar yapılıomu bide şerefsiz çırak arabanın arkasını sürtmüş canım sıkıldı boyayı falan almış hep söyledim tamponu komple boyatıcaklar gerçide canımı sıkmaya yetti

Öncelikle geçmiş olsun, sonra yuhh diyorum. Abartmış ya 1000 km ye kadar o ses kendiliğinden kaybolur zaten. Tabi nasıl kaybolur orası meçhul. Yada iyice artar :D Ben sırf o çıraklar yüzünden servisi bıraktım. Şimdi çok şükür Garaj var rahatım...

yetkili servise bi baktırsan daha iyi olur bence.öyle birşey ilk defa duydum 1000 km ayarı falan diye birşey hiç duymadım bunca arabamın baskı balatası değişti farklı farklı markalarda ama hiç bir usta böyle birşey söylemedi.birde bizim vectra c lere baskı balata fazla dayanmıyor galiba.genelde kullananların bu yönde bir sıkıntısı var cok erken değişim istiyor

1000 km ayarı filan yok bence adam başından savmış resmen. Yada başka bir sorun açmış, o sorun şimdi değilde ilerde ortaya çıksın diye zaman kazanmaya çalışıyor. Suçu üstünden atmak için. Yada biz çok kötü niyetliyiz :D

Asıl diyeceğim şu, bizim araçlar için baskı balatanın yeni geliştirilmiş tipi çıkmış, GM bu altı çizili sorunu farketmiş sanırım. Normali ile yeni tip arasında çok fiyat farkıda yoktu, ben yenisini taktırdım. Tabi yine saolsun Opel Garaj- Hakan'ın sayesinde. Yoksa nerden haberimiz olacak yeni tipi çıktığından...

Geri