V E C T R A C ' Ler Buraya

çok şükür bi problem kalmadı araba canavar oldu çok değişti başka bi problem varmış onuda hallettik

1000 km ayarı filan yok bence adam başından savmış resmen. Yada başka bir sorun açmış, o sorun şimdi değilde ilerde ortaya çıksın diye zaman kazanmaya çalışıyor. Suçu üstünden atmak için. Yada biz çok kötü niyetliyiz :D

Asıl diyeceğim şu, bizim araçlar için baskı balatanın yeni geliştirilmiş tipi çıkmış, GM bu altı çizili sorunu farketmiş sanırım. Normali ile yeni tip arasında çok fiyat farkıda yoktu, ben yenisini taktırdım. Tabi yine saolsun Opel Garaj- Hakan'ın sayesinde. Yoksa nerden haberimiz olacak yeni tipi çıktığından...
serkan bunu söylediğin iyi oldu.benim baskı balatada daha problem yok ama problem cıktıgında servise direk yeni tip balatalardan takın diyecegim.zaten bu forumlar olmasa hiçbirşeyden haberimiz olmayacak.opel garajdan hakan beye ve sana da teşekkürler bu paylaşım için

tatil bitti geri döndük artık herkese bolca selam bol vectralı günler...

Allah razi olsun abi abi cümlesine inşallah rabbim güç kuvvet versin

çok saygıdeğer vectra c garajı sakinleri, sabah bi kalktık bizim evin oraya kaldırım yapan belediye sağolsun haber vermeden garaj çıkışının önünü kapatmış, bizim arabada garajda kaldı haliyle. Sordum 5 güne anca biter dediler, uzun lafın kısası bu gün itibariyle 5 gün için yayan kalmış bir opelciyim artık :)

Geri