V E C T R A C ' Ler Buraya

teşekkürler kaliperlerdi de boyatım 50.000km bakıma girdim gözle kaş arasında işi çözdüm. mio-520 navi sipariş ettim yarında kısmetse arka park sensörü taktıracam. ufak ufak kişiselleştiriyorum araba mı:). aslında aklımda cam filmi sunroof ve yarım deri koltuklar var ama biraz bütçe ayarlamam lazım. kısmetse en sonunda bir fotolarım.
my.php

Son düzenleme:
bu gün itibari ile mtec 6000k xenon taktırdım 400ytl 2 taksit . onun dışında sisler ve uzunlur mtec marka ampüllerle değiştirildi. kaliper boyası aldım müsait bir zamanda girişicem. sıra film e geldi.

hayırlı olsun.güle güle kullan.ya bişi sorayım.ztn kısalar xenon değilmi senin arabanın? ve sisler ve uzunlar hakkında bilgi verebilirmisin biraz. onların fiyat fln nasıl???

hayırlı olsun.güle güle kullan.ya bişi sorayım.ztn kısalar xenon değilmi senin arabanın? ve sisler ve uzunlar hakkında bilgi verebilirmisin biraz. onların fiyat fln nasıl???
öncelikle çok teşekküler comfort benimki aldığımda xenon yoktu. taktık. 6000k xenon na göre uzun ve sisler daha mavi duruyor fakat göz tırmalayacak kadar değil. şekil olarak iyi. onlarıda zaten mtec ampül yaptık. fakat benim kafama takılan xenonlar öyle güzel aydınlatıyor ki uzunlar yanında ölü gibi kalıyor. yani onlarda xenon olabilirdi şöyle ucuz yollulardan. mercekli olsa hiç terretüt etmeden onlarıda xenon yapardım:)
fiyata gelince mtec beyaz ampül çifti 40 ytl aldım. bir çift te sislere aldım . 10 ytl de bir çift beyaz park aldım hepsini taktırdım
gelelim mio c520 navi ye bunu nereye konumlandırıyım.
file:///C:/DOCUME%7E1/Volkan/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg
[IMG]http://img124.imageshack.us/my.php?image=mioc520443qk7.jpg

Son düzenleme:
öncelikle çok teşekküler comfort benimki aldığımda xenon yoktu. taktık. 6000k xenon na göre uzun ve sisler daha mavi duruyor fakat göz tırmalayacak kadar değil. şekil olarak iyi. onlarıda zaten mtec ampül yaptık. fakat benim kafama takılan xenonlar öyle güzel aydınlatıyor ki uzunlar yanında ölü gibi kalıyor. yani onlarda xenon olabilirdi şöyle ucuz yollulardan. mercekli olsa hiç terretüt etmeden onlarıda xenon yapardım:)
fiyata gelince mtec beyaz ampül çifti 40 ytl aldım. bir çift te sislere aldım . 10 ytl de bir çift beyaz park aldım hepsini taktırdım

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Fakat işlevsel olarak düşünüldüğünde uzunlara ve sislere xenon takmak çok doğru değil. Uzunlarda xenon anında yanıp tepki veremediği için acil durumlarda tehlike arz edebilir. Sislerde ise sadece başkalarını rahatsız etmekten öteye geçemiyor... Hatırlatmak istedim.

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Fakat işlevsel olarak düşünüldüğünde uzunlara ve sislere xenon takmak çok doğru değil. Uzunlarda xenon anında yanıp tepki veremediği için acil durumlarda tehlike arz edebilir. Sislerde ise sadece başkalarını rahatsız etmekten öteye geçemiyor... Hatırlatmak istedim.

serkana katılıyorum, sis farlarını xenon taktırmanı önermem. Bir zaten polis görürse aynen çevirir, iki muayenede geçirtmezler, üç karşıdan gelen adam için çok tehlikeli, dört sisli bi durumda sana adam gibi bir görüş sağlamaz. Bende sisleri ve uzunları olduğu gibi bırak. Tabiki karar yüce Türk adaletinin :)

serkana katılıyorum, sis farlarını xenon taktırmanı önermem. Bir zaten polis görürse aynen çevirir, iki muayenede geçirtmezler, üç karşıdan gelen adam için çok tehlikeli, dört sisli bi durumda sana adam gibi bir görüş sağlamaz. Bende sisleri ve uzunları olduğu gibi bırak. Tabiki karar yüce Türk adaletinin :)
zaten bende bu şekilde düşündüm o yüzden yapmadım . hem fikiriz yani

Bu arada Göksel geçen gün Garajdan dönerken sen gidiyordun korna çaldım ama farketmedin sanırım uzaklaşmıştın :D Bayadır görüşemiyoruz yaw ...

gelelim mio c520 navi ye bunu nereye konumlandırıyım.
file:///C:/DOCUME%7E1/Volkan/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg
[IMG]http://img124.imageshack.us/my.php?image=mioc520443qk7.jpg

heh şimdi anladım.çok ii olmuş.bende düşünüyorum beyaz ampül.

abi bunu nereye konumlandıraym derken resim eklemeyi soruyon galiba.
www.imageshack.us gir.açılan sayfadaki seçi tıkla ve resim dosyanı bul tıkla.host it i tıkla ve yüklenmesini bekle.yüklendikten sonra verdiği adresi forum sitemizdeki resim ekleyi tıklayıp açılan yere yaz.olay bitmiştir. umarım anlatabildim :D

Geri