V E C T R A C ' Ler Buraya

heh şimdi anladım.çok ii olmuş.bende düşünüyorum beyaz ampül.

abi bunu nereye konumlandıraym derken resim eklemeyi soruyon galiba.
www.imageshack.us gir.açılan sayfadaki seçi tıkla ve resim dosyanı bul tıkla.host it i tıkla ve yüklenmesini bekle.yüklendikten sonra verdiği adresi forum sitemizdeki resim ekleyi tıklayıp açılan yere yaz.olay bitmiştir. umarım anlatabildim :D
biliyom defalarca da rsim yükledim dün ne hikmetse hiç bir resmi imaj adresini eklesemde forumda göremedim
my.php

Son düzenleme:
Volkan imageshack te resmi yükledikten sonra ekranın sol alt köşesinde show advanced linking diye bir link var o linke tıklayınca altında direct link to image diye yeni bir link acılıyor.o linki kopyalaman gerekiyor.

Volkan imageshack te resmi yükledikten sonra ekranın sol alt köşesinde show advanced linking diye bir link var o linke tıklayınca altında direct link to image diye yeni bir link acılıyor.o linki kopyalaman gerekiyor.
mioc520443mf2.jpg

evet oldu bu gün cihaz elime geçti tavanda güneşliğin altınamı koyayım yoksa ortaya bir yere mi koyayım. bu resim yükleme biraz değişmiş sanki

Son düzenleme:
şimdi birde koltuk altı ışık işi çıktı bu benim bayağı hoşuma gitti. acaba elektiriği parklardan alıp sürekli yansın mı yada kapılar açıldın mı yansın kitledin mi sönsün kumandadan üçüncü olarak arabanın kapısı açtığın an yanacak kapıyı çektin mi sönecek sanıl yapsak acaba??
catodos1cv3ci5.jpg
catodos2bg9wl6.jpg

Hmm iyiymiş bu, işe yarar. Orijinal bişey olursa yaptırılabilir. Sürekli yanmasından ziyade iç aydınlatma ışığına paralel şekilde yanması daha mantıklı geldi bana...

Bu arada Göksel geçen gün Garajdan dönerken sen gidiyordun korna çaldım ama farketmedin sanırım uzaklaşmıştın :D Bayadır görüşemiyoruz yaw ...

he yaw öyleymiş ben garaja varmadan hemen önce sen ayrılmışsın mekandan. Nasipse bu ctesi :).
Bu koltuk altı aydınlatmalarıda baya güzel duruyo resimlerde, olay yavaş yavaş kokpit olayına dönmeye başladı :)

arkadaşlar mio navigasyonla iligili fikirlerimi aktarayım. navi son derece hatasız çalışıyor. pişman edecek bir cihaz değil. sesli türkçe menülerde türkçe. oldukça başarılı memnun kaldım evin yolunu hatasız götürdü. bluetooth ta hatasız çalışıyor. sd card yuvası mevcut

Geri