V E C T R A C ' Ler Buraya

Selamlar Bende geldim

img0513i.jpg

img0516gg.jpg

merhaba bende bir aydır vectra c elegance sahibiyim buradayım bundan sonra.

arkadaşlar gerçekten bu üst cam çıtasına taktım çünkü takılmış halini gördüm açıkmavi vectra da eğer ters yönden gelmeseydim durdurup soracaktım ama olmadı. benim 2 düşüncem var 1. bursa da bu krom işini yapan yerler var oraya özel olarak mı yaptır dı acaba 2. krom folyolar var yapışkanlı ondan alıp kendini mi yaptı ? bizim makinalar kalıplı olduğundan çok şık duruyor bi yardım edin de bulalım şunu görüşlerinizi bekliyorum.

Her ne kadar biraz eski bi mesaj olsada dün ışıklarda beklerken yanımda duran bi Vw passat ın kapı çerçeve çıtaları dikkatimi çekti ve biraz hoş durduğunu gördüm ve daha sonra başka bi araçta daha gördüm Audi a6. ve bunu yakından inceleme fırsatı buldum bikaç resim buldum internetten. Bikaç sene once arabamın camlarına film çektirirken bi aksesuarcıda hemen yanımda bi araç vardı ve orda satılan yapışkanlı krom çıtalar vardı ve bu uygulamayı yapmaya çalışıyorlardı.. arabanın markasını hatırlamıyorum ve bitişinide göremedim. bi kaç resim ekliyorum. belki hoş durabilir aslında ufak bi deneme yanılma çalışması yapmak lazım bi aksesuarcının önunden geçersem ve o krom çıtadan varsa alıp deneyeceğim.

forum1ete.jpg

forum2m.jpg

forum3v.jpg

forum4m.jpg

forum5w.jpg

forum6s.jpg

forum7n.jpg

Merhaba arkadaşlar combo garajdan çıkıp dolaşayım dedim.bu arada iki gndür kafam karışık arabamı değiştireyim diyorum alternatifler arasında vectra c var.ama içi krem rengi döşeme olanı dğerleri siyah yada kahve galiba.bu araç kaç gayme acaba bilen varmı .km düşük şöle güzel bir vectra c olabilir combomu satıp yada takasla almak istiyorum.ne dersiniz?

Geri