V E C T R A C ' Ler Buraya

ya aben anlamıyorum benim arabadamı bi problem var şehir içi 256 268 arası yakıyo çokta sakin sürmem arabayı millet 300 den aşağı inmiyo

Selamınaleyküm
Sevgili Vectra'cı Arkadaşlar
Hayırlı İşler, Kazasız-Belasız Günler

arkadaşlar varmı yeni bir donanım ekipman yaptıralım :D
bu arada bir ustayla konuşdum sıkmıyorsa aynaları bmw deki gibi elektrikli kapanır ve üste kalkabilir şekilde yaparım dedi :D daha önce yapdınmı dedim yok dedi onda da vectra a var dedim senin arabaya yapalım ben göriyim beyenirsem söz iki aynayada yaptırıcam dedim tamam dedi :D :D

arkadaşlar varmı yeni bir donanım ekipman yaptıralım :D
bu arada bir ustayla konuşdum sıkmıyorsa aynaları bmw deki gibi elektrikli kapanır ve üste kalkabilir şekilde yaparım dedi :D daha önce yapdınmı dedim yok dedi onda da vectra a var dedim senin arabaya yapalım ben göriyim beyenirsem söz iki aynayada yaptırıcam dedim tamam dedi :D :D
olur neden olmasın çakma iş olmadıktan sonra.bir de bir ara maslağa gidip şu ayak aydınlatması olayını yapalım

gel müsait olduğun benimde müsait olduğum zaman gidelim

dün akşam arabada bir büyüğümü yeşilyurda bırakdım kapıyı açdı bindi yolda gidiyoruz dosyasını on koltukda yere bırakdı bir evrak çıkardı ışık açabilirmisin dedi tepe lambasını bir yakdım altlarda yandı haliyle :D

neyse eğildi dosyadan bile çıkartmadan evrağı yerde açıp okudu bakdı falan :D :D
bu arabalarda ne güzel yapmışlar böyle diyor :D :D çok beyendim bu vectramı dedi evet dedim :D
sonra refleks zaten ışığı gören merak eden arkayada bakıyor kafayı çevirdi arkaya bir bakdı aa arkayada yapmış adamlar dedi :D :D
evet dedim :D bu opel epey kaliteli araçlar yapmaya başlamış dedi bende almayı düşünebilirim dedi :D :D dedim ayak aydınlatma sadece vectralarda var :D :D şaka yapıyım dedim de sonra konu değişince şaka yapdım demeyi unuttum şimdi adamın aklında öyle kalmışdır neyse kalsın :D:D

sonunda ya 10 numar olmustur app den de haber var mı hıc konustun mu sıparısten sora

Geri