V E C T R A C ' Ler Buraya

benim arabada BRC vardı aldığımda. çok memnunum. tam hesaplamadım ama uzun yolda hıza, yol ve hava şartlarına göre km ye 15-20 Kr arasında değişiyo. bence taktırmak lazım. ama benzinliğe girince, pompacı benzin pompasınına yanaşmanı işaret ederken, senin gidip LPG pompasına yanaşman biraz utandırıyor :)

Son düzenleme:
arka stopların çok güzel arıza ışığı yaktırmıyormu hep u tip bir stop düşündüm ama arka stoplarda arıza yakar diye ki gördüm yakıyor bir arkadaşda çekimser kaldım

esas benim istediğim 2 tane çıkma temiz vectra c arka stopu bulursam komple led yaptırıcam içini ama komple dışardan normal far gibi durucak ama farları yakdınmı frene basdınmı çok şık olucak ...

hayır hiç bir sorun çıkmadı hatta orjinalinde tek tarafta sis var ben ikisinede sis yaptırdım gece çok şık duruyor.

Göksel kemer yolunda gördüğüm senmiydin yoksa :)

Hayırlı olsun güle güle kullan daha tasarruflu Vectrayı

Sağolasın Dinçer :)

Kemere değilde limanın oradaki kavşağa kadar gidip, dönüp alke 13 numaralıda yağmur altında meşrubatımı (! :D !) yudumladım.

Valla memleket gibisi yok :)

Vay bizim mahalledeymişsin :)
Geçenlerde dikkatimi çekmişti C elegance 06 plaka ama o açık yeşildi şimdi hatırladım. Seninki gri.

Antalya gibisi yok ama havasının gibiside yok. Tam hasta olma havası.. Kısa kolluyla güne başla palto-yağmurluk-kazak-kısa kollu ile bitir :)

Arkadaşlar arabam design edition 2005 cdti çıkmacıdan bulduğum elektrikli perdeyi, resmi özel hiçbir servis takamadı bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Ecu ya elegansın yazılımı atılarak, elektrik kablosu çekilerek yapılamazmı diye merak ediyorum.

onun ıcın arkada yerde olması gerekıyopanzot fln degısıcek ama ne kdr basarılı olur bılmemem ve bı sure sora ses yapıyo bende var perde o yuzden sız bılırısnz ayrıca sıze soramk ıstedsm bazı sorular var bence 1.9 dızel bakıyorumda edıtonlarda xenon elektırıklı koltuk lastık hava basıncı gıbı seyler varmı elegance la arasındakı farklar nedeır benı bılgılendırısenız sevınırm

Arkadaşlar meraba,

Bizim silecek sensörünün, arabaya yeni program atıldıktan sonra programı mı uçuyor? kademeyi bir yukarıya aldığımda önceden yağmur şiddetine göre kendiliğinden coşardı alet. Şimdi tık yok. Hassasiyet kademelerine göre fasıla değişiyor ama eskisi gibi değil. Birinde elektrikçi elini ön cam üzerinde sensörün üzerine koymuştu alet birden başlamıştı çalışmaya. Dün baktım tık yok. Normal fasıla süresinde siliyor camı :confused:

Geri