V E C T R A C ' Ler Buraya

arkadaslar ben burdaki muhabbetten cok uzak kalmisim ya :)

volkan hayirli olsun stoplar guzel olmus ama sadece sinyali boyatsaydin daha orjinal olurdu sanki yine de senin zevkin tabi bu hali de guzel...

hakan ledli stop bende cok istiyorum ya. aslinda farin silikonlari acip icine kirmizi serit led yapistirsak nasi olur guzel gozukur mu acaba yoksa illa superflux led mi yapmak gerekiyo

burak ben a3 de gördüm harikaydı tüm farın içi komple led di bayıldım ki ben kolay kolay sevmem bu far modifikasyonlarını

yenieskiqn3.jpg

benim dediğim bu tip ledlerden komple bütün farın içi ledli olucak 1.sınıf kaliteli led olucak çok şahane olucağına eminim ama bu iş için iki tane çıkma stop lazım orjinallerini kurban etme riskine giremem yarın öbürgün satarsam adam orjinalini isteyebilir yada muayenede sıkıntı çıkarırlarda orjinalini takarım gene yani her halukarda elimde orjinali olmalı...

arkadaslar ben burdaki muhabbetten cok uzak kalmisim ya :)

volkan hayirli olsun stoplar guzel olmus ama sadece sinyali boyatsaydin daha orjinal olurdu sanki yine de senin zevkin tabi bu hali de guzel...

hakan ledli stop bende cok istiyorum ya. aslinda farin silikonlari acip icine kirmizi serit led yapistirsak nasi olur guzel gozukur mu acaba yoksa illa superflux led mi yapmak gerekiyo
teşekkürler farlar uzaktan koyu duruyır ama yakından da iyi duruyor. bende bir türlü karar veremedim.

Gerçekten tavan işi nedir harika görünüyor

cast folyo siyaha boyandı sonra üstüne laminasyon yapıldı daha sonrada arabanın üstüne serdik

volkan bu folyonun saydamı varmı yani boya koruma tarzı olanı deli olucam arabayı yıkatıyorum ikinci günü üstüne kuşlar ediyor boyaya zarar vermiyceğini bilsem umurumda değilde iki günde bir yıkamacıları zengin ediyorum ona sıkılıyorum

folyonun saydamı vardır mutlaka hani şu taş vuruğunu engellemek için kaputun ön kısmına yapıyorlar ondan lazım sana ama bütün arabada kaplanmza ki?

benim ön kaputta var zaten o folyodanda o kısa bir şey ben tüm tavanı yan çamurlukları kaplatsam yeter şahane olur çok işe yaarıyor çünkü

Geri