V E C T R A C ' Ler Buraya

stoplar boyandı beğenmeyen çoğunluk olursa fren lambası kısımları tinerle silicem hadibakalım yorumlar.arabada bayağı kirli imiş
dscn1850r.jpg

dscn1849v.jpg
dscn1848k.jpg

site içerisindeki favori vectralardan biri de bu araç:good:

stoplar hakkında kendi fikrimi söylemek istiyorum o arabaya siyah transparanlı stop hiç olmuyor.onun yerine junyan veya sonar siyah tabanlı stoplar hoş duruyor.ya siyah tabanlı stop yada aracın orjinali daha iyi durur.iyi forumlar:)

onur kardeşim ya junyan felan alması takması dert değilde ben beğenmiyorum onları araba keskin halı stoplar yuvarlak olmuyor o yüzden böyle yaptım:) ama fikrin için teşekkür ederim sıkılırsam tinerle silerim

size birşey sormak istiyorum sizin xenonlarda hiç arıza ışığı yakmıyormu?ben xenon taktırdım 2 kere balast(ismi doğrudur inşallah) değişti.önce sağ taraf arıza çıkardı şimdide sol taraf arıza lambası yaktırıyor.Lambalar düzgün çalışıyor ama arıza lambası neden yanabilir?

benim uzunlarda xenon kit var yaklasik 2 yildir kullaniyorum hic ariza isigi yakmamisti ama bu gunlerde ariza isigi yakiyo sonra sonuyo ama farlar calisiyo bende anlamadim niye boyle oldu...

benim panjur zaten arabanin renginde siyah hosuma gidiyo sadece ortada opel amblemi var o yuzden 500 TL panjura vermek yerine baska bisiler yaparim :)

xenon lar arıza ışığı vermesi balastlarınız voltaj ayarsızlığından balastla kablosuna kondansatör koydurucaksınız arıza ışığı yakmaz çokda sağlıklı benim uzun kısa sis hepsinde xenon var kondansatörlü bende eski konuları takip edenler bilir xenonlardan ne çekdim en kalitelisi bile sıkıntılı (mtec hariç onların balastının içinde çünkü ayrı bir kondansatör var yani adamlar işi garantiye almışlar) ama onun dışında arıza ışığı yakmaz diyenlerin alayı yalan hepsi yaktırıyor bazısı hemen yaktırmıyor bir sene sonra 6 ay sonra yaktırıyor ama er yada geç yaktırıyor o yüzden kondansatör şart kondansatörde 10 tl lik bir şey fazla akımı depolayan bir tüp..

benim

kısalar 6000k ama ebaydan philips in xenon ampülü var 4300k ondan sipariş edicem
uzunlar 4300k
sisler 3000k

picture.php

volkan

500 tl bir panjurada değmez sahibindende 120 tl ye fk panjur satıyorlar..

Son düzenleme:
yaklasik 2 yildir kullaniyodum hic ariza isigi yakmamisti ama son 1 haftadir falan ara ara isik yaniyo 2 sn sonra sonuyo. benim kisalar fabrika cikisi xenon ama bi-xenon olmadigi icin uzunlara xenon takip kendi capimda bi-xenon yapayim dedim uzunlara da 4300k xenon taktim :)

Geri