V E C T R A C ' Ler Buraya

Volkan senin tavana yaptıgın işi açıklarmısın ve de memnunmusun? arkadaşımda yaptırmayı düşünüyor müsait oldugunda foto eklersen çok sevinirim Saygılar ......
albüme bir kaç foto daha var. memnunum iş görüyor. beyaz kast folyo yu siyaha boyatıp üzerine şefaf laminasyon yapıldı. sonra serdik. görüntü güzel hrkez cam tavan zannediyor. bu işi profosyonel olarak yapan yer bulursanız on numara durur. benim ki dost işi:)

gerçekten çok güzel duruyor.Kastamonuda yaptırma imkanım yok çünkü burda kimsede yok.reklamcılar bu folyodan yapabilirmi?

ahh içim gidiyor birde egzos lazım şimdi. çift kazanlı olursa doyum olmaz sesine. yyaa arkadaşlar şirinevler e-5 çıkışında bir egzoscuda camına asmış elektirikli uzaktan kumandalı egzos sistemi gelmiştir diye afiş gördüm indim fiyat sordum 500tl istedi. ne bu dedim kumanda ile sesini açıp kapatıyorsun dedi siz nediyorsunuz bu işe?

Volkan senin tavana yaptıgın işi açıklarmısın ve de memnunmusun? arkadaşımda yaptırmayı düşünüyor müsait oldugunda foto eklersen çok sevinirim Saygılar ......
siyah folyo resim ama araba kirli:)
dscn1855.jpg

anteni degistirmissin volkan hayirli olsun :) keske anten de siyah olsaydi iyi olurmus. bu antenlerin ic tarafinda kablo oluyo diye biliyorum cikan antenin yerine takiyosun galiba radyoda falan sorun oluyo mu??

bence egsozu degistirme volkan cift kazan istiyosan cikmacilardan orjinal vectra susturucu al taktir veya kazan olmasa da olur diyosan duz boru cektir 2 tane de guzel ve kibar bi egsoz ucu taktir biri saga biri sola trafikle falan basin derde girmeden rahat rahat gez ;) bu arada karlikci halile sordum tek egsoz mu cift egoz mu yapicaksiniz dedim egsoz yeri dumduz oluyo dedi siz istediginiz gibi egsozun buyuklugune gore kendiniz kestiriyosunuz dedi

volkan bi de servisten 2 tane OPC Line yazisi alirsin artik :) istersen burdan yunus (ynsak) getirtip yollar sana veya ben yunustan alip yollarim istersen ;)

anten fonksiyonel bağladık ama benim radyo ezelden beri çekmiyo du gene çekmiyo bir e-5 üstünde çekiyor başka biryerde çekmiyo anten siyahtı ben boyadım kaput rengine :). egzosu alınca ekte yer açarım. ben gene çift kazan yapayım diyorum ama otomatik bir şey yapıcam yaparsam yoksa düz boru olur

bende o antenden dusunuyorum da radyoda sorun oluyo diye duymustum o yuzden alsam mi almasam mi karar veremedim...

az once otosport tan aradilar parcalar hazirmis gozun aydin :)

Geri