V E C T R A C ' Ler Buraya

tamam burakçım sağolasın o zaman pazartesi ulaşır bana anca:). anten çekme problemi yapabilir bilgin olsun. hemde tavana tam oturmuyor

radyoda problem oluyosa bi de tavana oturmuyosa hic almayin bu sekilde dursun veya anteni cikarip bi oyle deneyim radyoda sorun olmuyosa oyle kullanayim :)

pazartesi fotolari bekliyorum :)

shark antenmi ben onu volkana daha taktırmadan önce eski konuların birinde demişdim o antenin bir süs versiyonu var birde gerçek shark var yani anten olanı ama ikiside bizim arabalarda biraz eğriti duruyor...

bendeki fonksiyonel de zor buldum zaten evet bunu konuşmuştuk ben yapıştırdım.alttanda kalbloları bağladım. hiç uğraşmayın çıtanın ucunu değiştirin daha iyi olur

selam beyler, cuma kaza yaptım, ön tampon yamuldu, çarptığım aracın arka tampon yamuldu bide sol çamurluğu eğrildi biraz. Lütfen takip mesafesine dikkat edelim, benim 3 önümdeki aracın önüne kıran bir ..nenin sorumsuzluğu yüzünden 4 arac kaza yaptık. Allahtan sıkışık trafikteydikde hızımız yavaştı. Piyasada öyle kollar dışarda müzik son ses açık, daracık yerde makas atıp milletin hayatını tehlikeye sokan tipleri görünce cinlerim tepeme çıkmaya başladı. 1 sorumsuzun yüzünden en arkadan vuran ben olduğum için tüm kabahat haliyle bana yıkıldı. Hatasızdım demiyorum, belki biraz daha mesafeli gitmeliydim yada hızımı biraz daha düşük tutmaliydım ama yinede o en öndekidengesizin yüzünden başımıza iş açtık. Genede şükür, yaralı felan yok, allah beterinden saklamış die avutuyorum kendimi :D

Geri