V E C T R A C ' Ler Buraya

biri doktoru durdursun coştu iyice :). Yakında senin vectrayı fast and serious 5 de görecez heralde :)

biri doktoru durdursun coştu iyice :). Yakında senin vectrayı fast and serious 5 de görecez heralde :)
valla evde eşim durdurmaya çalışyor her akşam saç baş papaz oluyoz

volkan bu tampon altı kaça malolmuştu

kanatla tampon altını burak ankaradan sağolsun sıkı pazarlıkla 380 aldım fakat alt uyumsuzdu tekrar fiberciye verdim istanbulda 50 tl daha verdim:
dscn1868.jpg

volkan cok guzel olmus gule gule kazasiz belasiz kullan. keske alt tarafta tadilat yapilmisken egsoz yerini de actirsaydin ayni sekilde ;)

herkesin kandili mubarek olsun...

açtırmadım yaa açtınmı çift egzos yapıcan bir ton masraf tek yapayım. orjinal opc ucu alayım diyorum nedersin?

açtırmadım yaa açtınmı çift egzos yapıcan bir ton masraf tek yapayım. orjinal opc ucu alayım diyorum nedersin?
Volkan yaptırmışken çift taraflı egzost yaptır bence.Çok daha güzel duruyor.İlla cift kazan olması gerekmez soldaki kazandan sağ tarafa boru yaptırırsın güzelde iki egzsot ucuyla süper durur.Birde tampon altının ortasını siyaha mı boyattırsan difüzör gibi durur.

Volkan yaptırmışken çift taraflı egzost yaptır bence.Çok daha güzel duruyor.İlla cift kazan olması gerekmez soldaki kazandan sağ tarafa boru yaptırırsın güzelde iki egzsot ucuyla süper durur.Birde tampon altının ortasını siyaha mı boyattırsan difüzör gibi durur.
ortası kardeşim siyah resimde çıkmamış zevkler örtüşüyor işte bende öyle yaptırdım.
şu linke bir bakın bu uç nasıl? çok mu dışarda duruyor bu?http://cgi.ebay.de/Vectra-OPC-Trapez-Blende-V2A-mit-Schelle-MEGA-ANGEBOT_W0QQitemZ190315425563QQcmdZViewItemQQptZAu toteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item2c4faeef1b&_trksid=p 3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1 229|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50

Geri