V E C T R A C ' Ler Buraya

benim arabanın arka perdenin rayında yürüyen ayakları dün güneşten eriyerek kırılmış nası yapıcaz bi bilgisi olan varmı tek parça değişirmi yoksa komple ayakmı alınacak:((

selam beyler, cuma kaza yaptım, ön tampon yamuldu, çarptığım aracın arka tampon yamuldu bide sol çamurluğu eğrildi biraz. Lütfen takip mesafesine dikkat edelim, benim 3 önümdeki aracın önüne kıran bir ..nenin sorumsuzluğu yüzünden 4 arac kaza yaptık. Allahtan sıkışık trafikteydikde hızımız yavaştı. Piyasada öyle kollar dışarda müzik son ses açık, daracık yerde makas atıp milletin hayatını tehlikeye sokan tipleri görünce cinlerim tepeme çıkmaya başladı. 1 sorumsuzun yüzünden en arkadan vuran ben olduğum için tüm kabahat haliyle bana yıkıldı. Hatasızdım demiyorum, belki biraz daha mesafeli gitmeliydim yada hızımı biraz daha düşük tutmaliydım ama yinede o en öndekidengesizin yüzünden başımıza iş açtık. Genede şükür, yaralı felan yok, allah beterinden saklamış die avutuyorum kendimi :D

Geçmiş olsun kardeş, Allah beterinden korusun...

benim arabanın arka perdenin rayında yürüyen ayakları dün güneşten eriyerek kırılmış nası yapıcaz bi bilgisi olan varmı tek parça değişirmi yoksa komple ayakmı alınacak:((

ankara opiste 280 tl bayılmıştım ben bunu için. plastik parçayı ayrı bulamıyoruz dediler. konya yolu opana kalsa tüm perdeyi değiştirecekti :). sök tak bi sürü angaryası varmış. Şimdi iki ucuna o eskiden olan plastiklerin yerine tornacıda metal parça kestirdiler ve onu taktılar ker iki tarafına koç gibi oldu ama olan 280 tl'ye oldu. Tanıdığın ustalara bi sor yinede belki daha ucuz yoldan bi şekilde işi kılıfına uydurup sana başka çözüm üretebilirler.

dscn1864.jpg
cümleten herkeze geçmiş olsun kanatladım:)
volkan hayirli olsun daha yeni gordum alt taraf da takilinca arkadan falan guzel fotolar koyarsin burdan cok belli olmuyo :)

bendeki fonksiyonel de zor buldum zaten evet bunu konuşmuştuk ben yapıştırdım.alttanda kalbloları bağladım. hiç uğraşmayın çıtanın ucunu değiştirin daha iyi olur

abi nasıl oturttun anteni? ilk önceki çubuk anteni tutan yeri çıkartınmı? bende baktım bu shark antenlerdende o siyah yeri çıkartamam diye vazgeçtim...:confused:

abi nasıl oturttun anteni? ilk önceki çubuk anteni tutan yeri çıkartınmı? bende baktım bu shark antenlerdende o siyah yeri çıkartamam diye vazgeçtim...:confused:
tavandan içerden döşemenin altında vidası var onu çıkartıp öyle çıkıyo dışardan çekerek çıkmaz:)

yıkatınca tam arkadan bir resim daha çekerim. ekzos ucu bakıyom şu sıralar
dscn1867.jpg
dscn1866.jpg

Geri