V E C T R A C ' Ler Buraya

arabanın üzerinde var kırık olanı sökelim. birde bu etrafındaki siyah plastikle bütün mü?

sağ tarafı sökücem zaten. hayır ayrı bi parça o tamponla beraber gelmesi lazım. yokmu senın tamponda o parça?

daha tamponu karşıya gidip almadım gökandan gökan 5 gün tatilde. karşıdaki çıkmacılarada bakalım gökanın tanıdıkları var mış

benim araba dolmabahçe gerçekde arka kapı bekliyorum birde arka çamurluğun ince bir kısmı değişicekmiş canım sıkıldı çok :( volkan güzel olmuş tampon altı kanat seninde kanatta kasma yapdımı benimki gibi alt tamponda kasma yapmış anladığım kadarı ile bu arada ben nazarlardayım zaten sis farının xenon balastıda düşmüş benimde sağ fara balast almam lazım off masraf masraf üstüne şu kaza çok fena canımı sıkdı... cana gelmesin deyip kendimizi avunduruyoruz :(

sıkma kardeşim canını benim arabaya 2 kere vurdular 10 ayın içinde ,sağ çamurluk boyadık. birde c3 vurdu birşey olmadı ama c3 te 1000tl hasar oluştu yandan jantın göbeğine vurdu. kanatta kastı tampon altıda boyada dediğin gibi rengi tutmuyor. tam söylediğin gibi oldu. kapı için çıkmacılara bak istersen?

benim araba dolmabahçe gerçekde arka kapı bekliyorum birde arka çamurluğun ince bir kısmı değişicekmiş canım sıkıldı çok :( volkan güzel olmuş tampon altı kanat seninde kanatta kasma yapdımı benimki gibi alt tamponda kasma yapmış anladığım kadarı ile bu arada ben nazarlardayım zaten sis farının xenon balastıda düşmüş benimde sağ fara balast almam lazım off masraf masraf üstüne şu kaza çok fena canımı sıkdı... cana gelmesin deyip kendimizi avunduruyoruz :(
hakan cok gecmis olsun hic haberim yoktu kaza yaptigindan daha yeni ogrendim. uzme kendini trafikte olur boyle seyler

sağol burak

volkan kapı kaskodan değişicek ama parça yokmuş onu bekliyorum boya tutmamasının nedeni kanatçı haydar meyaz astar kullnıyormuş onun üstüne boyanı atınca tutmuyormuş bizim renkler yani benim ustam öyle demişdi.. ama güzel olmuş ben beyendim bilhassa tampon altı güzel olmuş yakışmış..

Geri