V E C T R A C ' Ler Buraya

ben şu arabayı alıyımda bir ara müsait olursan gel senin şu ayak aydınlatmalarıda yapalım artık dışına yapıcağın sanırsam bir şey kalmamışdır.

benim arabada ayak aydinlatmasini hem on taraf ayak bolumune hem tum kapilarin altina hem de koltuklarin altina yaptirdim arka tarafta da ayak aydinlatmasi oldu guzel oldu tavsiye ederim isterseniz foto cekip koyarim buraya :)

Ya bişey soracağım aracın orjinal teybi siemens cdr 2005.cd çekiyorum track bir türlü teypte çalmadı elektronikçiye getirdim tamire,teypin lens veya göz dedikleri parca bozulmuş ancak ankara veya istanbulda tamiri yapılır denildi.bugun birkez daha denedim cd çalıştı.akşam yeni cd yaptım bu seferde okumadı bilgisi olann varmı

bende siemens cd70 navi var mp3 cd lerinde bazen sorun oluyo ama okumadan cikardigi 1-2 kez oldu. benimki sadece okurken biraz zorlaniyo garip garip sesler cikariyo eger cd de cizik varsa sarki atliyo. ama simdi maxell cd aldim artik onu kullaniyorum ve CDBurnerXP ile yapiyorum cd leri. simdilik sorun yok tavsiye ederim ;)

bende siemens cd70 navi var mp3 cd lerinde bazen sorun oluyo ama okumadan cikardigi 1-2 kez oldu. benimki sadece okurken biraz zorlaniyo garip garip sesler cikariyo eger cd de cizik varsa sarki atliyo. ama simdi maxell cd aldim artik onu kullaniyorum ve CDBurnerXP ile yapiyorum cd leri. simdilik sorun yok tavsiye ederim ;)

her marka cd deniyorum kullandığım arasında maxell de vardı.şimdi internette araştırdım diamond marka dediler.cd aldım birde o markayı deniyeceğim :)

verdiğin bilgi için teşekkürler hepsini deneyeceğim

cd yi yazarken nero ile degil de CDBurner XP kullanmani tavsiye ederim. bu programdan sonra bende sorun azaldi :)

Geri