V E C T R A C ' Ler Buraya

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için...

kapı çıtası iptal edilebilir gerçekten onda kararsızdım... Altın sarısı yapayım kaliperleri, camlara film yapayım diyorum ama muayenesi 2010 eylül, problem etmeyen bir yer var mı acaba ege bölgesinde :) Tekliflere açığım neler önerirsiniz? en çok ne hoşunuza gidiyor?

kaliperleri altin sarisi yaparsaniz cok belli olmaz diye dusunuyorum ama tam da emin degilim nasil duracagindan :) bence en guzeli kirmizi olur yani en cok belli olcak renk kirmizi. ama sari da guzel olabilir ama cok belli olmaz. altin sarisi nasil durur gozumde canlandiramadim :) benim arabamin camlarinda 2 numara orta koyulukta siyah film var ve persembe gunu muayeneye gircem :) artik cam filmine bisey demiyolarmis hafif kusurlu olarak geciriyolarmis. hem daha muayenenize 1 seneden fazla var :) shark anten takan arkadasimiz var forumda. volkan (dtvolkan) takti ama radyoda sorun yasadigini soyluyodu...

merhaba arkadaşlar,
ben de yakın zamanda Kum rengi, 2004 vectra 1.6 comfort alıp aranıza katıldım...

Araba en sade haliyle duruyor. Krom cam ve kapı çıtaları almayı ve fren kaliperini boyamayı düşünüyorum. Sizce Kum rengi için kaliperi ne renk seçeyim krom çıtalar sizce nasıl durur? ve önereceğiniz maliyeti düşük başka şeyler var mı? siz neler yaptınız alınca?

Aramıza Hoşgeldin

aracının resimlerini koyarsan muhtemelen daha çok yardımcı olabiliriz bu konuda sana. Kırmızı caliper boyası iyidir. cam çıtalarındda çıkmacılardan orjinal bulabilirsen iyi olur bide kapı marşpiyellerine krom çıta alabilirsin vectra yazılı.

şhark anten iyice kısalınca çekim gücü azalıyor ben uyarıyım. hemde tam yerine oturtmak ayrı bir dert. fiberden tam uyumlu şekilde yaptırılabilir. hazırlar pek oturmuyor

biri bana bu farlardan nette veya ebay yada benzeri şeklinde gören duyan olursa haber etsin
opelvectraccaravanfront.jpg

volkan bu farlara taktin yani ille de afl olsun diyosun :) aklimdasin eger karsima cikarsa hemen haber veririm. volkan bi de bana ozelden gonderdigin led li stoplari da buraya koy istersen :)

Geri