V E C T R A C ' Ler Buraya

acikca soylemek gerekirse aracin gogusundeki butunluk bozulunca benim pek hosuma gitmiyo. karar senin tabi ki ama bence madem goruntu bozulacak o zaman double din bi teyp takarsan daha iyi olur...

selam vectra c' ciler, arabayı sattım geçen gün, bundan böyle manevi vectra c'ci olarak yanınızdayım :D

Göksel seninle eski C'ciler olarak grup açalım :)
Hayırlı olsun, güzel fiyata vermişsin, tok satıcının tok alıcısı oluyormuş demek :D

yaprak dökümü gibi gidiyoruz

gönlümüz vectracı hala doktorum :D

Göksel seninle eski C'ciler olarak grup açalım :)
Hayırlı olsun, güzel fiyata vermişsin, tok satıcının tok alıcısı oluyormuş demek :D

he valla Dinçer açalım böyle bir grup :D. Fiyat iyi ama arabanında hiçbir derdi yoktu, baskıyı bile yeni değiştirmiştim. LPG'si lastikleri felan derken bayaa bir masrafım olmuştu. Hepsini karşılamasada genede olması gereken rakam civarlarına gitti. Alan beyfendide gönül rahatlığıyla, sorunsuz problemsiz biner inşallah.

gozunaydin goksel abi ne almayi dusunuyosun :)

valla hocam aslında ev almayı planlıyorum. Şu kredileri araştırıyorum şimdi, uygun bir kredi vede güzel bir ev bulursam ev alıcam. Ama eğer güzel ve hesaplı bir araç bulursam arabada olabilir tabiki. Marka yada model takıntım yok, simdilik tüm sarı taksiler, minibüs ve otobüsler benim :D

gönlümüz vectracı hala doktorum :D

he valla Dinçer açalım böyle bir grup :D. Fiyat iyi ama arabanında hiçbir derdi yoktu, baskıyı bile yeni değiştirmiştim. LPG'si lastikleri felan derken bayaa bir masrafım olmuştu. Hepsini karşılamasada genede olması gereken rakam civarlarına gitti. Alan beyfendide gönül rahatlığıyla, sorunsuz problemsiz biner inşallah.

valla hocam aslında ev almayı planlıyorum. Şu kredileri araştırıyorum şimdi, uygun bir kredi vede güzel bir ev bulursam ev alıcam. Ama eğer güzel ve hesaplı bir araç bulursam arabada olabilir tabiki. Marka yada model takıntım yok, simdilik tüm sarı taksiler, minibüs ve otobüsler benim :D
Öyle, bende Lpg'yi taktırdım, işlettim, muaynesini yaptırdım al ben binemedim sen bin dedim :) Arkadaşım zaten güle güle binsin.

Şu aralar bankalar kredide indirim için yarışıyorlar. Ziraate sormadan alma kredi ;)

Hayırlı Ramazanlar

konu cok geriye dusmus vectra c ciler nerdesiniz?? ramazan pek yaramadi galiba herkes ortadan kayboldu :)

Geri