vecta arabam yandı

arkadaşlar ustaları bakmaya dahi getiremiyorum adamlar o kadar doymuşlarki yanmışla uğraşamayız diyorlar...

motor hasar görmemişse tahminen 3 civarı boya dahil bence.kaça almıştınız?

öncelikle geçmiş olsun yapa bileceğin ucuz maliyetle yap sat aracı .sana bu konuda yardım cı olabilirim bende kazalı vec b sana olursa yardımcı olabilirim öncelile aracın marka ve modeli nedir tbu nodan ulaşabilirsin 0535 296 65 22 x_opel_47@hotmail.com

Son düzenleme:
çok geçmiş oLsun.. çıkma parçalarla halletirin bence izmirde olsaydı hemen yapmak için sıraya girerlerdi herhalde:D:D:D:D

Geçmiş olsun, bence masraf çok çıkacak gibi.

İyice bi fiyat araştırmasına gir derim... Tahmini masraf ne kadar çıkıcak ? Eğer yaptırdıktan sonra kullanırım ben bu arabayı dersen fazlada tutmazsa yaptır ama içinde yok şurası olmadı burası olmadı diye sorular kalıcaksa hiç girişme..
Hurdaya versen ( fiyatları sallıyorum) 5000 Tl ye alıcaklar mesela..
Yaptırmak sana 3-5 Bin TL ye patlayıp sonrasında 12-13 e satacaksan aradaki para uğraşmaya değerse senin bileceğin iş..
Fotolar olsaydı daha iyi olurdu..
Çok geçmiş olsun..

Kardeşim geçmiş olsun üzüldüm bu başına gelene. Ama Allah beterinden hepimizi saklasın. Güvendiğin bi usta varsa iyi anlayan Vectra ustası; değişecek parçaların tam bir listesini yapsın sonra bir fiyat araştırmasına gir. Hassas parçaları yani daha sonra başımı ağrıtabilir dediğin parçaları sıfır orjinal almayı hesaba kat atıyorum o2 sensörü mesela. Radyatör hortumu çıkma olsa ne yazar. Otur bi matematik hesabı yap bence. O şekilde satmaya kalksan öldüm pahasına almaya kalkar ustalar yapıp para kazanmayacak olsa sana fiyat biçmezler. Onların kazanmayı planladıkları para senin kaybedeceğin para sonuçta. Yaptır derim vaktim var ilgilenirim dersen çıkmacılarda falan. Yürüsün araba, kendin çek pazara sat içine sinmiyorsa. Tekrar geçmiş olsun.

Geri