vecta arabam yandı

arkadaşlar tesisatıda çözdüm. oda bitti yalnız arabayı yine çalıştıramadık. hidrolik direksiyon pompasının yağ kutusu yağ sızdırıyor. oda değişecek onuda iskenderunda sıfır buldum ordan temin edecem bugün şu araba bi çalışsaydı hayırlısıyla

Geçmiş olsun...

hayırlısı çoğu bitmiş azı kalmış hatta bir şeyde kalmamış bitti sayılır ufak tefek ilk çalıştırmada gözden kaçan şeyler olabilir onalrda bir kaç günde sürdükçe ortaya çıkar halledilir sanırım.

çok geçmiş olsun...

arkadaşlar maalesef beyinde gitmiş usandım bu opelim elinden az kaldı satacam artık satıp gidip bi sıfır araba alacam konfor konfor diye ödediğimiz faturalara bakyaaa

ahmet kardeşim sende haklısın ama büyük badire atlattın yanmış arabayı toplamakda çok zor meşakatli bir işdir sen çoğunu bitiridn yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin böyle can sıkıcı bir iki süpriz çıkıcakdır elbet tam son noktaya geldiğin an ümidini yitirme..

arkadaşlar neyse beyinide suriye den getirtiyoz. çarşambaya tekeri dönecek inşallah boyaya verecez. allah tan bir terslik olmassa hafta sonu bineriz gibi arabaya

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun büyük bir tehlike atlatmışsın allah birdaha yaşatmasın.

Son düzenleme:
Geri