vecta arabam yandı

kaptan_031 kardeşim sana büyük geçmiş olsun...

mertkan kardeşim senin yorumuna ve benzer yorumlara (sitemizde epeyce var) katılmıyorum en azından bu üslubu hiç sevmiyorum kör topal yaptır sat kardeş o aracı sende bende bir yakınımızda alabilir acaba o zaman ne düşünür ve tekrar yorum yap dense ne yazarız hiç düşündünmü arkadaşımız aracını uzaya satmayacak türkiye içine satacak yaptırabildiği kadar en iyi şekilde yaptırıp kullanmalı bence mantık bu olmalı tabi bu mesajı mertkan arkadaşın yorumunun üzerine yazdım ama şahsına kesinlikle değil genele yazdım....saygılar...

aynen katılıyorum bu araba öyle kör topal yapılsa satılsa alıcak olan kurbağa değil yoldaki kedi değil sizin bizim gibi aile sahibi insanlar belki bu forumdan biri belki o yazıyı yazan arkadaşın bile yakını olabilir..

işin bir de ilginç yanı şimdi o arabayı arkadaş öyle üstün körü toplasa misal bilmeden bu forumdan birine satsa ve o şahsın elinde araba sıkıntılar arızalar çıkarmaya başlasa alan arkadaşda burda konu açsa aldığım araba önceden sorunluymuş sahibi söylemedi bana falan diye eminim o arkadaş zihniyetinde yani üstün körü yap sat diye düşünen arkadaşlar bu seferde vay üç kağıtçılar vay dolandırıcılar zaten böyle insanlar yüzünden kimseye güvenemiyoruz derler..

arkadaşlar hiç hiç canınızı sıkmayın ben zaten öyle yanlış düşünen biri değilim bu arabayı satmayı falanda düşünmüyorum. bu arabayı krallar gibi yaptıracam ancak bir 3-4 yıl sonra böyle audi mercedes almayı düşündüğümde satarım. Gönlünüzü ferah tutun.

1- Arkadaşları güzel düşünceleri nedeniyle kutluyorum.
2- Üstün körü onarılan araçlar yüzünden markalar haksız yere karalanıyor. Yoğun şikayet konusu olan bir aracı incelemeye kalksak kabahatin araçta değil, tamamen kalitesiz, üstünkörü, derme çatma parçalarla onarımı yapan veya yaptıranlarda olduğu ortaya çıkar. Ehil ellerde (imalat hatası harici) hiç bir araç sorun çıkarmaz. 30 yılı aşkın süredir yollardayım. Şimdiye kadar 3 kez yolda kalmışımdır. İkisi akü hatası bir tanesi de parça kırılmasından dolayı. Akü olayında yeni aldığım ucuz aküde imalat hatası varmış, diğeride zamanında yenilememden kaynaklı, yani insan kaynaklı hata. Parça kırma olayı ise meşhur 63 model aracımda oldu. Motoru açtık, rektefe yaptık ama tam dağıtmadığımız için 46 sene hizmet veren parçaları incelemedik. Eksantrik dişlisi fazla aşınmış, araç bizi bir iki uyarmış ama biz anlamamışız. Yani gene bizim hatamız.

öncelikle çok geçmiş olsun.sıfır parçalar kullanarak toplamaya çalışırsan bi araba parası daha yersin.bence bulabildiklerini sağlam çıkma al, bulamadığın zaman sıfır alırsın.
kesinlikle katılıyorum başka çaresi yokmuş gibi ancak 5 6 lirayla kurtarabilirsen şükret bence

Niyetin zaten yaptırmak vede kullanacaksın bu yüzden tebrik ediyorum sizi.Zira öylesine yaptırıp sattığınızda alacak kişi sorun yaşayacak ve opelden soğuyacaktır.Bu sadece opel markası için değil tüm kullanıcıların böyle düşünmesi gerekir.Araçlarımıza iyi bakarsak hem bizden sonra alacak kişiden hayır duası alırız hemdearaçlarımız uzun yıllar sorunsuz kullanılır...

arkadaşlar hiç hiç canınızı sıkmayın ben zaten öyle yanlış düşünen biri değilim bu arabayı satmayı falanda düşünmüyorum. bu arabayı krallar gibi yaptıracam ancak bir 3-4 yıl sonra böyle audi mercedes almayı düşündüğümde satarım. Gönlünüzü ferah tutun.

:good::alkis::alkis: kardeş seni yürekten alkışlıyorum...saygılar...

1- Arkadaşları güzel düşünceleri nedeniyle kutluyorum.
2- Üstün körü onarılan araçlar yüzünden markalar haksız yere karalanıyor. Yoğun şikayet konusu olan bir aracı incelemeye kalksak kabahatin araçta değil, tamamen kalitesiz, üstünkörü, derme çatma parçalarla onarımı yapan veya yaptıranlarda olduğu ortaya çıkar. Ehil ellerde (imalat hatası harici) hiç bir araç sorun çıkarmaz. 30 yılı aşkın süredir yollardayım. Şimdiye kadar 3 kez yolda kalmışımdır. İkisi akü hatası bir tanesi de parça kırılmasından dolayı. Akü olayında yeni aldığım ucuz aküde imalat hatası varmış, diğeride zamanında yenilememden kaynaklı, yani insan kaynaklı hata. Parça kırma olayı ise meşhur 63 model aracımda oldu. Motoru açtık, rektefe yaptık ama tam dağıtmadığımız için 46 sene hizmet veren parçaları incelemedik. Eksantrik dişlisi fazla aşınmış, araç bizi bir iki uyarmış ama biz anlamamışız. Yani gene bizim hatamız.

:good::alkis: savaş abi senide yürekten alkışlıyorum..saygılar...

büyük geçmiş olsun

arkadaşlar tesisat bulamıyorum koskoca araba bi tesisat yüzünden yatıyor. bildiğiniz yerde varmı acaba

Geri