vectra-a garajı

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bişey sorcam. bu vectra a kasalarında aralarında farklılık oluyom u makyzlı kasa gibi falan. bazı a kasalar çok diri görünüyor dolu görünüyor kimisi de böle pasip sanki daha küçün gibi mi desem yani daha salaş duruyor. yani a kasalarında makyajlı olanı var mı ? birde en dolu olanı hangi model bu a kasaların?

92 model olanlar senin dediğin gibi makyajsız sayılırsa onlar işte çökmüş duranlar
93 ve üzeri makyajlıdır sadece tamponlarda ufak bi değişiklik vardır, en dolu olanları 1.gt ve 2.cd dir ama aynı zamanda en sorunlularıda onlardır ama sağlamı bulunursa çok iyi, daha sonra gls gl ama 2.0 olanları makbuldür. sanruflu sanrufsuz klimalı klimasız olabilir..en çok tutulanı ve sağlam ve sorunsuz olanları 2.0 gls ;)

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki tavsiyen hangi model olur? birde bu 2.0i diye bişey var. o neyin nesi?
çok soru soruyorum kusura bakma ama vectra b bezdirdi, a kasaya yönelicem galiba. daha az sensör daha az elektronik daha az sorun :D

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
peki tavsiyen hangi model olur? birde bu 2.0i diye bişey var. o neyin nesi?
çok soru soruyorum kusura bakma ama vectra b bezdirdi, a kasaya yönelicem galiba. daha az sensör daha az elektronik daha az sorun :D

2.0i nin nesini soruyon 2000 motor enjeksiyonlu işte :)
eğer daha az sensör daha az elektronik istiyorsan (c20ne) motor kodu ohc 2.0i tam sana göre bir araç seçeneği yani 2.0i gls a kasa ;) ama tabiki temizini bulmak şartıyla..ilk başta gt derim ama temizlerini bulmak çok zor bulunanlara bi defa masraf çıkarmaya başlarsa vectra b gibi yandın .

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1993 model 2.0i çok güzel ve rahat araba. Temiz olacak birde lpg sıralı sistem olacak.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen git a kasa sfi gt al kazasız olsun çok zor bulman ama
yada vec a cd al airbag klima yol bilgisayarı abs gani gani binersin ecotec alma da ne alırsan al

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar,92 model vectra a aracıma alaşımlı jant almayı düşünüyorum üzerindekileri beğenmiyorum,model tercihinde zorlanıyorum varmı tavsiye edebileceğiniz jantlar, bide şunu sormak isterim üzerinde 14inç jant var 15 inç taksak sıkıntı olurmu, Selamlar sevgiler....

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
15 sıkıntı olmaz çok da güzel olur en normali 195-55-15 iyi olur ama geniş taban sağlam bi jant atacaksan brock b1 ya da adanalı gibi jantlar çok yakışıyor ofsetliler yani 16 daolabilir janta göre

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba
aracımın gösterge panelinin içerisindeki etiketler yıpranmış durumda nedenini anlamadım muhtemelen daha önce sökülmüş gibi duruyo, yapan kişide işinin ehli değilmiş mahvetmiş oraları,göstergeler sorunsuz çalışıyor fakat ,görüntü iğrenç,geceleri ise 2 kat daha iğrenç bu etiketleri değiştirmek istiyorum nereden bulabilirim,izmitte yaşıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim,selamlar...

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikmen senin sorunun izmiti değil türkiyeyi de aşar çok pahalı eksikliklerin var en iyisi sen perte cıkmış bir a kasa al içini dışını koltuklerı değiştir geri kalanını parça yap.

1.kalite deri kaplama yapsan koltukları doldursan 2000 tl gider
kapı kartları yapsan adedi 120 130 gider ki çok çakma duruyo
gösterge kadranı folyosu ayrı satılır sırf depo gosterge kagıdı 45 tl

yada böyle bineceksin

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvah,yandık desene napalım bizde kafamıza göre bişeyler yapacaz artık selamlar...:sorry::mad: