Vectra A GT SFI - Vectra B 2.5 V6

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ustaoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu iki aracı karşılaştırdığımızda, 0-100 verileri ikisininde 8.5sn fakat son hızları GT 217km/s V6 230km/s. Peki farklı hızlarda roll yapılsa hangisi daha iyi hızlanır. A kasa vectra biraz daha hafif olmasından belki biraz atak olabilir gibime geliyo fakat yinede sizlerinde fikrini almak isterim. Siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz...

Saygılar...

Son düzenleme:
Bana CDX daha iyi hızlanır gibime geliyo ama, emin değilimde tam SFI'da çok seri araç

Vectra GT 1265kg - Vectra V6 1420kg. Aralarında 150kg fark var ilk hızlanmada oldukça fark eder sanıyorum.

160 km den sonra v6 kopar gider astra gsi ile v6 denendi videosu var 160 km den sonra v6 kopup uzuyor

v6 alır.. ama hızlanmada vtctra gt daha hafif olduğu için avantajlı olacaktır.. gt normal a kasaya göre daha hafif..

Defalarca denedim SFİ durur cdx uzar her viteste her devirde ;)
Ama komşunun bi SFİ'ı vardı araç yag yakıyodu 120 ye kadar kopuk gidiyodu. Sonra motor yaptırdı geçebilitesi kalmadı:D

Vectra GT 1265kg - Vectra V6 1420kg. Aralarında 150kg fark var ilk hızlanmada oldukça fark eder sanıyorum.

V6 1360kg sanırım bilgiyi aldıgın yerde hata var.

sonuçta bir v motor yani adı üstünde v6 ;)

bahadır kardeşim tabi SFİ cok ayrı ama soucta karşındaki araba uzun yol arabası belli hızdan sonra arayı acacıktır sonuç ta sfi 155 v6 ise 175 arabasındaki tork ve beygir güç fark var ama genede sfi her zaman tektir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri