Vectra A GT SFI - Vectra B 2.5 V6

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ustaoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Video isteriz he :D

ok yapalım dragta araç çok yıpranıyor dediğin gibi biraz sizlerden yaşlıyım ama idare edin artık yaş 43 görüşelim benim dayı oğlu isvicre de otomobil yarışlarına katılıyor kupaları falan var aracı o yaptı su an isvicrede 750 hp lik mazda rx 8 i var deli bir makina yazları geliyor geldiğinde haberleşirsek o aracıda görmüş olursunuz

Son düzenleme:
bir kere denedik 400 m 2.5 v6 ya 5 boy fark atıyor GT uzun yolda ise denemek isterdim v6 olması çok önemli değil ciğer gerekiyor biraz 15 hp çok önemli değil denemek gerekiyor denemek isterdim
Orjinal olmadıgını aşagıda yazmışsınız zaten arabanın ;)
150 hp GT ile 170hp CDX karşılaştırılıyor.
Yoksa bende cdx var 3.2lt 240hp onunla karşılaştıralım:D

ben izmirdeyim istersen benim VECTRA GT A ile deneyebiliriz bende merak ettim v6 nasıl gidiyor görmek isterim 5-6 boy farkı ben atmıştım 400 m de özelden atarsan deneriz benim araç 202 hp bir de 5-6 boy fark atarken çok ta fazla zorlamadım arabamı

dereceli - chip - manifolt- ayarlı kasnak - kısa şanzuman 3,72 - enkei jantlar - p zero nero lastik - eksoz - herhalde yeter[/quote]
202hp ye ulaşması için bence yetmez çok iyimser olmuş DYNO isterim.

baştan sona V6 derim belki ilk 2-3 viteste gt önde gider ama gerisi hayal olur

v6 forever :) zzzzzzzztttt..!!!

yaa ben bu ağırlık kavramını neden tartısıyorsunuz anlamıyoum her iki aracta aynı zamanda 0-100 yapmıyor mu :D
stok motorla V6 tutulmaz. ;)
3.2lt hiç tutulmaz :D

Son düzenleme:
ok yapalım dragta araç çok yıpranıyor dediğin gibi biraz sizlerden yaşlıyım ama idare edin artık yaş 43 görüşelim benim dayı oğlu isvicre de otomobil yarışlarına katılıyor kupaları falan var aracı o yaptı su an isvicrede 750 hp lik mazda rx 8 i var deli bir makina yazları geliyor geldiğinde haberleşirsek o aracıda görmüş olursunuz

olsun yas sorun deıl ya,bızımde abıllerımız var gorustugumuz beraber takıldıgımız megan rslı fılan daha ıyı oluor hatta tecrubelı ınsan:D
evt yazın iyi olur rx8 fenaymıs ya mrk ettım, neyse hbrlesırız yaklasık 2-3 hafta sora olcam o taraflarda daha cok araba var ztn denerıs hep beraber...

bende aracı yüklemek istiyoruum bu nee yaa 200 hp falan gece uyyuayam artık:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri