Vectra A GT SFI - Vectra B 2.5 V6

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ustaoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bahadır kardeşim tabi SFİ cok ayrı ama soucta karşındaki araba uzun yol arabası belli hızdan sonra arayı acacıktır sonuç ta sfi 155 v6 ise 175 arabasındaki tork ve beygir güç fark var ama genede sfi her zaman tektir ;)

Elbette hacim ile gelen güç kendini gösterecektir ama kalkışlarda fark etmiyo sanırım V6 nın ağırlı ile Gt nin hifiliği birbirini dengelediğinden dolayı ilk 0-100 hızlanmaları aynı ama hız arttıkça V6 arayı açıcaktır benimde düşüncem o yönde.

Ayrıca ben GT SFI 150hp, GT Ecotech 136hp, 2.5 V6 170hp olarak biliyorum yanlış mı?

Elbette hacim ile gelen güç kendini gösterecektir ama kalkışlarda fark etmiyo sanırım V6 nın ağırlı ile Gt nin hifiliği birbirini dengelediğinden dolayı ilk 0-100 hızlanmaları aynı ama hız arttıkça V6 arayı açıcaktır benimde düşüncem o yönde.

Ayrıca ben GT SFI 150hp, GT Ecotech 136hp, 2.5 V6 170hp olarak biliyorum yanlış mı?

:good:

ben alırım:kop::kop::kop::kop::kop::kop:

o zaman öle olsun hüseyin abi :)

hüseyin abi ile denemeyin bencede o GT değil G'T'T heheheh :D

bir kere denedik 400 m 2.5 v6 ya 5 boy fark atıyor GT uzun yolda ise denemek isterdim v6 olması çok önemli değil ciğer gerekiyor biraz 15 hp çok önemli değil denemek gerekiyor denemek isterdim

Pıyasada temız v6 cok az var...
Eger cıgerlısı denk gelırse cdx affetmez:)

bir kere denedik 400 m 2.5 v6 ya 5 boy fark atıyor GT uzun yolda ise denemek isterdim v6 olması çok önemli değil ciğer gerekiyor biraz 15 hp çok önemli değil denemek gerekiyor denemek isterdim
15 hp önemli değilmi :)

%25 fazla motor hacmi %10 fazla beygir 200 km ve üzeri baya farkettirir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri