Vectra Aranıyooor

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimler geldi birde video gönderecek adam. arabanın koltuklaının kirli olması haricinde içime sindi diyebilirim. ama abi sen çok uzaksın ya. sağol yinede o kadar uzak mesafe olduğunu bilmiyordum...

Sorun deyil siz konusun adam buraya gelip gidiyodur muhakkak baktirirz

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun deyil siz konusun adam buraya gelip gidiyodur muhakkak baktirirz
abi biletime kadar aldım. adam motoruna kefilim dedi kaportada değişende yokmuş. 2.5 parça boyalı dedi boyası 3 olsun 4 olsun farketmez. değişensiz olsunda. satarken karabükte sıkıntı yaşıyorum değişen olunca çünkü. bakalım manavgat yolu gözüktü bize 13 saat yol abboovvv :D

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halbuki boyanan parça gün gelince kabarır catlar çürük olur ama orjinaliyle değişmiş olsa daha iyi ama gel gör ki konyada da durum aynı

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi verdiğin linklerdeki araba sahipleriyle konuştum sanki altlarındaki mercedes bmw falan. 35 yazmış 34 olur diyor... manavgatta bir abiyle sözleştik bakalım bayram sonrası p.tesi maanvgatta olacağım. benim öyle boya takıntım yok 3 parça boya var dedi değişenim kesinlikle yok dedi motorunada kefilim dedi. detaylı resimlerini istedim adam arabadaki belli belirsiz kapı altında ufak bir çizik var onu bile göndermiş. bunu çekip gönderen ve buraya gelipte almadan gidersen benim canım sıkılır herşeyi söyleyeyim diyen adam dürüst bir adamdır deyip aldım biletimi bakalım...
133 binde triger baskı lastikler muaynesi yeni g.gri 2007 comfortta anlaştık inşaallah. zavolli lpgde var arabada. benle sözleştim diye ilanı bile kaldırmış :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halbuki boyanan parça gün gelince kabarır catlar çürük olur ama orjinaliyle değişmiş olsa daha iyi ama gel gör ki konyada da durum aynı

ben daha değişenli araba almam. kapı sacı bile olsa. işçilik vasat millette. sakaryadaki araba olmayınca galerileri dolaştım bir tane jetta baktım arabanın kapı sacı değişmiş ama nasıl değişmiş hayret edersiniz. arka kapının menteşe tarafında çekomastik yok sanki bağ makasıyla kesmişler sacıda. şok oldum 2008 jettadaki işçiliği görünce birde yavşak demezmi serviste değişti aha dedim servis böyle işçilik yaptıysa vay halimize...
birde sağlam boyanan arabaya birşey olmaz. tutupta macunu kalıp gibi basıpta üstüne boyanırsa tabi çatlar altına su alır çürür.
macun normalde düzeltilen yere incecik çekilip gordiyonları belli etmek ve yüzeyin dalgalanmalarını düzeltmek için kullanılır. ama nerde bizim usta müsvettleri cekmeden tam macunla düzelir düzelir deyip geçerler...

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben daha değişenli araba almam. kapı sacı bile olsa. işçilik vasat millette. sakaryadaki araba olmayınca galerileri dolaştım bir tane jetta baktım arabanın kapı sacı değişmiş ama nasıl değişmiş hayret edersiniz. arka kapının menteşe tarafında çekomastik yok sanki bağ makasıyla kesmişler sacıda. şok oldum 2008 jettadaki işçiliği görünce birde yavşak demezmi serviste değişti aha dedim servis böyle işçilik yaptıysa vay halimize...
birde sağlam boyanan arabaya birşey olmaz. tutupta macunu kalıp gibi basıpta üstüne boyanırsa tabi çatlar altına su alır çürür.
macun normalde düzeltilen yere incecik çekilip gordiyonları belli etmek ve yüzeyin dalgalanmalarını düzeltmek için kullanılır. ama nerde bizim usta müsvettleri cekmeden tam macunla düzelir düzelir deyip geçerler...

Boyayida usta musvetteleri yapınca erken zamanda çatlama oluyor bozuluyor aslında alacaksın sıfır 10sene binceksin

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayirlisi : )