vectra b (GL-GLS) ön camları kapı kolundan açıp-kapama

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DR_703
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ellerinize sağlık çok güzel olmuş bir sorum olacak; ilk resimdeki kırmızı-siyah kabloyu nerden aldınız nereye bağladınız göremedim bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim. bende takmayı düşünüyorumda. teşekkürler çalışmanız ve paylaşımınız için.

Elinize sağlık bence harika olmuş. Bende yapmayı düşünüyorum, iyi fikir çokta kullanışlı

Elinize sağlık çok güzel olmuş bende hala alışamadım bazen yağun trafikte camı açayım diyorum arka camı bile açtığım oluyor.Bir şey sorucam ŞOFOR KAPISINDAKİ ELEKTRİKLİ AYNA AYAR BUTONUNA NE YAPTINIZ?

ne kadara maloldu ??

Yeni konu aç resimler gözükmüyor çok merak ettim

yani resimler görümnüyor....diğer arkadaşlarda görmüş....sanırım senin pc de sorun var....birazdan tekrar yükleyim...bu kezde göremezsen yapacak bir şey yok:)

maliyeti ucuz....düğmeleri parçacıdan alırsa tanesi 15 lira....hepsiburadadan alırsan tanesi 8 lira...en fazla 20tl ye mal olur...ben parçayı pahalı aldım...

arkadaşlar geçenlerde Vectra A için bir üye de yapacağını söylemişti. Babama aldığımız Vectra A'ya da ben yapmak istiyorum. Konuyu bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

o düğmelerin asıl olması gereken yer de orası zaten. güzel olmuş, emeğinize sağlık.

Uygulama çok hoşuma gitti ve hepsiburada dan 2 adet açma düğmesi siparişi verdim, ilk işim hemen bunu devreye sokmak olacak.

Geri