Vectra B kilometreyi nasıl düşürebiliriz?

Gerçekten şaka gibi. Ayrıca km yeni yasadan haberin yok herhalde artık suç oldu km düşürerek araç satmak.

Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama Sahibinden'de Emrah Bulut adına bir Vectra ilanı var. Ankara Mamak'da. Bu vatandaş ile soyisimler tutuyor. İl ilçede tutuyor. Km 222222 olarak girilmiş ilana. İlan no: 200924983

Yok vectra b demiş bu. Aynı ailedendir belki.

Ya herif 45 yasinda bir de pişkinligin bu kadarı tam pilot.ilk basta bi cocuk uyeleri kizdirma amacli yazmis olabilir diye ergen muhabbetine ama sanırım bu herif ciddi ciddi yardim istemis bizden :))

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

garantili tecavüz spreyi satıyorlardı bir ara bu da onun gibi birşey

Adam beynini başka yerde bırakmış. Garip şeyler oluyor memleketinde

Arabada km kaydı bir yerde değil iki yerde kaydedilir birini yapsan da diğerini yapamazsın anlaşılır aklınca kazık atayım derken sonra en büyük kazık sana girer uyanık

Şimdi bu aracı kaza bela alan kişi sonradan küfredecek ya hani... Biz peşin peşin küfretsek sana nasıl olur?

Bende cihaz var 30 bin düşürdüm expere soktuk denemek için sıkıntı yok iki yerdede aynı.

Çok düşürmüyorumki kardeş 30-40bin düşürüyorum zaten makinaya sokunca 30 bin az gösterse makina bozuktur dersiniz 30binden ne olucakki?

Geri