Vectra B Mi, Yoksa C Mi Tercihiniz Hangisi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan simurg
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

VECTRA B Mİ YOKSA C Mİ

• VECTRA B

Oy: 202 56.0%
  • VECTRA C

Oy: 159 44.0%

• Kullanılan toplam oy
    361
yaa bence bu yanlış bir anket neden;
kimse kendi arabasını kötülemez ama emin olun para olsa c kasa bir araba alsanız b kasaya bu kadar sempati duymazdınız...

dikkatimi çekti, karizma , güzellik gibi subjektif değerler hariç b kasanın c ye karşı bir üstünlüğünü ifade eden bir mesaj göremedim...

b kasa c ye göre nasıl üstün olsun arkadaşım. yeni olan son teknoloji kullanandır , tabiki c üstündür b den ,
ama tipi için hiç iyi şeyler söyleyemez b kıyasla , söyleyebilen de kendi kullandığı içindir kanımca.

kimse kendi arabasını kötülemez ama emin olun para olsa c kasa bir araba alsanız b kasaya bu kadar sempati duymazdınız...

bende c kasa alacak para olsa yine almam o kadar param olsa audi a3 alırım yani 2000 cc ve üzeri bir araba alacak olsam.

ßumudur budur

Bence Vectra C. Çünkü hem dizaynı,hem teknolojisi güncel. Vectra b 10 yaşına geldi artık. Bence çekiciliği kalmadı

farklı sınıfların araçları bence c daha ağırbaşlı b ise daha sportif çizgilere ait bu nedenle ilgi alanına göre değişecek bir karar ben bu anket arasından B2 ve C2 diyorum ikisi arasında elenende benim için C2 olacak :)

ben size şunu diyim mesela benim c kasa vectram vardı 2004 model gecen sen sattım, şuanda toyotaya biniyorum maddi durumlar yüzünden ama arayıştayım güzel bir b kasa denk gelirse alıcam nedeni ise konfor güvenlik filan degil b kasaya kolay aksesuar yapılabiliyor c kasalara bişey yakışmıyor öyle aman aman hoş olmuyor bence.
konuyu şuraya baglıcam şuanda banada c kasalar itici geliyor şuanda b kasalar gözdem neden param ona yetiyor gözüm onda benim ama bi c2 olursa param yetsede alsam offfff offfff diyorum sadece benim rüyalarımı süsleyen bir araba metalik siyah c2 araba odur bence:):)

Geri