Vectra b modifiye

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta olduğundan emin misiniz hocam o arkadaşın, üst kapakla ne alakası var, silindir kapağı yani üst kapak açılır, eksantrik milleri değiştirilir, eğer silindir kapağında bir sorun varsa rektefeciye gönderilip taşlatılır, sadece CONTA değişmek zorundadır, çünkü kapak açıldığında contayı değiştirmeniz gerekir 1 günlük bile olsa o conta yenisini takmak gerekiyor, yeni takacağınız millerin tek farkı çıkıntılarındaki açılar onun harici tadilat gerektirmiyor, eğer bir kaç beygire daha göz dikmişseniz kasnaklar üzerinde oynayabilirsiniz. Ustalar sizi parasal anlamda yolamayacakları işleri yapmaktan çekinirler, ustanızı gözden geçirin diyebilirim.

valla mert kardeşim arabamın sürekli bakımını yapan adam aynı zamanda tanıdık bu sitede bi arkadaşın tavsiyesi ile gittim adamlar temiz insanlar. silindir üst kapağı siboplarla beraber sıfır aldım 1,5 sene önce 1,600 tl şimdi bu eksantrik le beraber yeniden al deyince kalakaldım.bi ustaya daha sormak lazım sizin dediğiniz gibi...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla mert kardeşim arabamın sürekli bakımını yapan adam aynı zamanda tanıdık bu sitede bi arkadaşın tavsiyesi ile gittim adamlar temiz insanlar. silindir üst kapağı siboplarla beraber sıfır aldım 1,5 sene önce 1,600 tl şimdi bu eksantrik le beraber yeniden al deyince kalakaldım.bi ustaya daha sormak lazım sizin dediğiniz gibi...

sıfır silindir kapağı(GM marka) 850-950 lira arası, subap takımı da 130-150 lira arası ama olmuş bitmiş sağlık olsun diyelim. Eğer siz böyle köklü değişiklik yapacak olursanız 200 250 km yol gidip ankarada yaptırın arabanızı, ne olacaksa opelgarajda olsun, 50 60 lira yol parası verirsiniz ama içiniz rahat eder, naçizane tavsiyem.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu videoda geçen alt devirler bitiyor konusu zaten yazılımla gideriliyor. yani tek başına yüksek dereceli bir mil işinizi görmez. vectra'lar için gt milleri mevcut yazılımla uyumlu derecesi düşük yani orjinale yakındır.

zaten satılırken 3 farklı katagoride satılıyor miller ve dereceleri değişiyor.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır silindir kapağı(GM marka) 850-950 lira arası, subap takımı da 130-150 lira arası ama olmuş bitmiş sağlık olsun diyelim. Eğer siz böyle köklü değişiklik yapacak olursanız 200 250 km yol gidip ankarada yaptırın arabanızı, ne olacaksa opelgarajda olsun, 50 60 lira yol parası verirsiniz ama içiniz rahat eder, naçizane tavsiyem.

ramazan bayramıyla beraber izine ayrılacam o zaman dediğiniz gibi ankaraya gidecem bi kaç yere daha gidecem arabanın işleri var opelgarajada uğrarım inşaallah... bilgilerin için teşekkürler kardeşim.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu videoda geçen alt devirler bitiyor konusu zaten yazılımla gideriliyor. yani tek başına yüksek dereceli bir mil işinizi görmez. vectra'lar için gt milleri mevcut yazılımla uyumlu derecesi düşük yani orjinale yakındır.

zaten satılırken 3 farklı katagoride satılıyor miller ve dereceleri değişiyor.

ustamda bir tana yurt dışından gelme GT mili varmış çıkma ona bakıp haber verecekler yazılım içinde ankarada sormak istiyorum arkadaşların dediği gibi opelgaraj la görüşecem iznim de burda da headers la mili ayarlıcaz.