Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Eyvallah teşekkürler abi..En kısa zamanda eklerim resimleri...Salı günü elimde olacak kuvvetli ihtimal..Çarşamba ya da perşembe resim eklerim...Ne umuyorduk ne oldu :rolleyes:

Evet çok araştırdık ama kısmetinde bu varmış :D Kaliperi de canlı bi renk yaparsan cidden hoş olacaktır. Aslında plasti dip de yapabilirsin,hem sıkılırsan geri sökülür ha?

Evet çok araştırdık ama kısmetinde bu varmış :D Kaliperi de canlı bi renk yaparsan cidden hoş olacaktır. Aslında plasti dip de yapabilirsin,hem sıkılırsan geri sökülür ha?

Sorma abi :) daha önceden Brembo ön-arka takım olarak plastik kapak almıştım kırmızı..Onları da jantları değiştirdiğim yere taktırım..Yalnız tutturma konusunda sorun çıkabilir :confused:

Yok artık? Kar tanesi jantları nerden buldun serdar !!! Çok sevindim kardeşim, resimleri bekliyorum acilinden ateşle foruma resimleri :) Kaliper kapaklarını dert etme, sıvı conta ile yapıştırt onları 300 dereceye kadar dayanıyolar ;)

Eyvallah kardeşim sağolasın ;) ben de şaşırdım...SAhibinden.comda şubat ayından beridir duruyormuş...Geçenlerde son artık, karar vereceğim, ya GTS c1 ya da GTS c2 jantı alacaktım ki tesadüfen denk geldi..

O dediğin sıvıyı nereden bulabilirm?Yani bursa'da da çok araçta gördüm cruzelarda civiclerde falan gördüm..Nasıl yaptırdıklarını da sormadım açıkçası...Bendekiler de bunlar:

fotoraf160.jpg

Sıvı conta işini bende ilk kez duydum ama benim bildiğim ise ayaklı yapılıyodu,torna işi;uzun iş kısaca :D Ama cidden kendime almış kadar sevindim bak, ama sıkılmak yok hee :D :D

Eyvallah Abi sağolasın :) bakalım..Güzel duracak inş ama lastik de almam gerekecek...40 yanak lastik var.. şu an 55 yanak var 16'' lar ile...Bayağa fark edecek :confused:

Valla kardeşim, yapı marketlerde falan yada sanayideki hırdavatlarda olması gerektiğini düşünüyorum, LOCTITTE marka böyle diş macunu gibi tüpü var, silikon gibi bişey, hani benim arabamı götürdüğüm ustama çay içmeye gideriz 3-4 günde bir, kapı fitillerinin arasını birleştirmek için sıkarken gördüm, çok pahalı bişey de değil. O kapakları orjinal kalipere yapıştıracak yüksek sıcaklığa dayanıklı her türlü silikon yapıştırıcı da olur diye düşünüyorum, çünkü bir çok E30 gibi araçlarda gördüm burada, yapan yapana :)
Afyonun insanı sorar " ne bakıyon gardeş" diye :D sordum bir kaç, silikonladık diyenler oldu.

Geri