Vectra C 04 OPC Line 1.6

Modifikasyon çizgisi nasıl?

• Fena çalışmalar yapılmamış..Çizgisi iyi..

Oy: 16 32.0%
  • Ekstradan gereksiz parçalar var..Apaçhi line a kayma var..

Oy: 34 68.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Corsa C ye oluyorsa comboya da olur ;)

Evet Turgay Abi..Çok basit..Kaputu açtıktan sonra klima filtresini değiştirmek için çıkardığımız ve motor bloğu boyunca uzanan lastiği kaldırdıktan sonra hortumları göreceksin..Sonra eski fıskiyeleri yukarıdan aşağıya doğru ittirip çıkaracaksın..Yenilerini takacaksın ;)

Aslında fiş fatura vs almayınca fiyat düşüyosa alayım hemen.

Son düzenleme:
Getirsin alalım yahu, ancak vize zamanı yaklaşıyo, anca ekim 15'de monteletirim.....

Ama illa oradan alman şart değil tabi.. Özel servisten de isteyebilirsin..

OPC Line Pedal Takımı;

Olur, hayır demiyorum :) yalnız bugün tümsekten geçtikten 1-2 sn sonra airbag lambası yandı, moralim bozuldu :( kesin bir yerlerden soket çıktı

Nyse ki bu sorunu da hallettik ama şimdi de KAT bozulmuştu fakat bu upgrade e engel teşkil etmedi :rakir:

Yakın zamanda ilgimi çeken AB nin otomobil zımbırtılarından biri olan flaşlı fren lambası ya da 3. fren lambası meselesini irdeledim..Özellikle 3. fren lambası ile arkadan gelen sürücüleri daha kısa zamanda uyarmak adına geliştirilmiş bir şey..Tabi daha önceden ABS devreye giridğinde 1sn de 3-4 kez yanıp sönen bir sistemdi..Bu da titreşimli yanıyor gibi gösteriyordu stopları..Fakat şimdi tam istediğim gibi olmuş...

Nette apaçi işinie batmış buna benzer pek çok işlem var..Benim istediğim ise şöyleydi; frene ilk bastığım anda fren lambaları yanarken 3. stop lambasının 2 sn içinde hızlı hızlı yanıp sönerek sonra (frene basmaya devam edersem) sabit yanmasıydı...Bugün forumumuzdan Oktay Abi'mizin referansıyla ELO firmasıyla irtibata girerek meseleyi anlattığım ürünü teslim aldım..Firma gerçekten çok ilgiliydi..İş ahlakı ve teknik olarak konuya hakim olmaları da bana güven verdi..Çok cüzi bir para karşılığı yaptırdım...Ancak henüz aracıma bağlamadım..Evdeki led şeritte göstereyim,video kalitesi vasat ama boyut olarak fazla olmaması için;

Video0138.mp4 / Midyo Video Videoları Paylaş, Yükle, İndir

spoılerde olan lambaya ara role atsan kesıcı tarzında aynı etkıyı vermezmı kesık kesık

Geri