veCtra (C) LPG Taktırma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bozcurt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52
Dostum BRC Sıralı sistem bence en iyisi. bizim parça yaptığımız hedef oto gaz diye bir firma var. bunlar sıralı sitemleri italyadan getiriyorlar. bana brc taktılar. hatta oranın sahibi bile jipinde brc kullanıyor. şunu söyleyim diğer marka sıralı takan arkadaşlar var araba benzinden gaza geçiş yaparken titreme yapıyor. brc de anlamıyorsun bile. performans kaybı bile olmuyor. bende astra gsi var benzinmi gazmı belli değil. performans süper. mademki performans istiyorsun brc den şaşma derim.
Ama öncelikle yaman gereken kendi servisinle konuşmak. yani sonuçta bu arabalarda arıza lambasının yanma ihtimali var. bizim arkadaşlardan biri vectra c kullanıyor.lpg taktırdı. markası aklımda değil ama sürekli araç arıza lambası yakıyor. ama "keboy" arkadaşında dediği gibi belkide sistemi monte eden ustalardan kaynaklanan bir olay olabilir. bu nedenle hem servisinden bilgi alman hemde takacak servis hakkında bilgi alman senin için iyi olur.

Son düzenleme:
valla isteyen istediği markayı kullansın, ben bu işte ucuz etin yahnisi olmaz diyorum

oof bu iş çözülmeyecek galiba yok mu olaya baltayla girip temizleyip çıkacak biri?

ben dedim ki 2 ay bekle, bunca zaman bu aracı benzinle kullanmışsın, senin arabana da sequent 56 taktıralım, BRC'nin en üst sistemi

ama fiyat için bekle ... şaşıracaksın :)

Atiker BRC nin yan sanayi kopyası deniyor ama çok güzel kopyası olmuş herhaldeki,brc den daha iyi çalışıyor diyebilirim,ayrıca piyasada büyük pazarı olan ve 2000 ytlden aşağı takılmayan Tartarini adlı sistemin kullanmış olduğu Valtek adlı enjektörü kullanmaktadır ve bu enjektörler dünyanın bir numaralı,kaliteli enjektörleridir.Bagaja takılan depo aynı,enjektörler aynı,ecu başka bir ülke ile ortak yapım,yalnızca kafa değişik,yani 800 ytl de verilmez fazladan diye düşünüyorum.Bence yerli mal,ilerde hatası olursa Konyaya gider yenisini alırız,italyaya gitmemize gerek kalmaz...Ancak Montaj önemli kardeşlerim montaj yapan yer çok önemli bunu bir daha hatırlatırım.
Ayrıca 800 ytl ile şehir içinde ne kadar yol yapabilirim,32 litrelik depo 38.250 ykrşa doluyor ve 230 km yol yaptırıyor,herhalde şehir dışında ise 300-350 km yapar.800 ytl fazla ile yapacagım yol zaten kendini amorti etmeye yeter yada yaklaşır,birde memnuniyetki sormayın,benzinlimi araç yoksa lpg limi fark edemezsiniz,ATİKER kopyada olsa,olmasada mükemmel.bütün arkadaşlara iyi yolculuklar dilerim.

Son düzenleme:
Tartarini kullanıyorum ve gerçekten memnunum Allah a çok şükür ...

taklitler asıllarını yaşatır

Atiker BRC nin yan sanayi kopyası deniyor ama çok güzel kopyası olmuş herhaldeki,brc den daha iyi çalışıyor diyebilirim,ayrıca piyasada büyük pazarı olan ve 2000 ytlden aşağı takılmayan Tartarini adlı sistemin kullanmış olduğu Valtek adlı enjektörü kullanmaktadır ve bu enjektörler dünyanın bir numaralı,kaliteli enjektörleridir.Bagaja takılan depo aynı,enjektörler aynı,ecu başka bir ülke ile ortak yapım,yalnızca kafa değişik,yani 800 ytl de verilmez fazladan diye düşünüyorum.Bence yerli mal,ilerde hatası olursa Konyaya gider yenisini alırız,italyaya gitmemize gerek kalmaz...Ancak Montaj önemli kardeşlerim montaj yapan yer çok önemli bunu bir daha hatırlatırım.
Ayrıca 800 ytl ile şehir içinde ne kadar yol yapabilirim,32 litrelik depo 38.250 ykrşa doluyor ve 230 km yol yaptırıyor,herhalde şehir dışında ise 300-350 km yapar.800 ytl fazla ile yapacagım yol zaten kendini amorti etmeye yeter yada yaklaşır,birde memnuniyetki sormayın,benzinlimi araç yoksa lpg limi fark edemezsiniz,ATİKER kopyada olsa,olmasada mükemmel.bütün arkadaşlara iyi yolculuklar dilerim.

Lpg Taktirmak Isteyenlere

Arkadaşlar bir pazar gününü LPG olayını nihayetlendirmek için geçirdim ve kendim adıma önemli olduğunu gördüğüm bu hususu sizinle paylaşmak istiyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.. Konuyu bu linkteki forumdan takip edebilirsiniz..

Geri