veCtra (C) LPG Taktırma

LPG'yi sizce ne yapayım

• Taktır dahada az yaksın

Oy: 32 61.5%
  • Boşver sen onu sat

Oy: 20 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    52

aysanay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
350 Ytl Yakti Benide Yakti

Arkadaşlar Ben Prins Taktiraçağim Benim Araba Vectra C 2003 Model 1.6 Cc şuanda Ankarada şehir Içi 350 Ytl Yakiyor Beni çok Yordu Ben çok Sert Araba Kulanan Biriside Degilim Bu Yakit Sarfiyati Beni çok üzüyor Bu Konuda Bir Fikri Olan Varmi Lpg Ile Yakitim Ne Civarda Olur Bilgisi Olan Varsa Yazarsa çok Sevinirim Saygilar.

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ben Prins Taktiraçağim Benim Araba Vectra C 2003 Model 1.6 Cc şuanda Ankarada şehir Içi 350 Ytl Yakiyor Beni çok Yordu Ben çok Sert Araba Kulanan Biriside Degilim Bu Yakit Sarfiyati Beni çok üzüyor Bu Konuda Bir Fikri Olan Varmi Lpg Ile Yakitim Ne Civarda Olur Bilgisi Olan Varsa Yazarsa çok Sevinirim Saygilar.

aslında benim yorum yapmama için çok erken ama sonuçta birkaç depo sonra oturacakmış yakıt ben şuan ş.i 200 YKR yakıyorum ama ustam bu rakam 170 YKR ye kadar düşecek diyo bakalım dediğim gibi daha yeni umarım yardımcı olmuşumdur

hcalik20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG devri bitmek üzere arkadaşlar. Fiyatı ve araçlarda sebep olduğu arızalar sebebiyle kullanımı giderek azalmaktadır. Artık birçok montaj istasyonu bile iş değişikliğine başlamış. Yeni yakıta CNG denilmekte. Benzine göre %80lere yakın tasarruf sağlayan ve çevreyi LPGden bile az kirleten bu yakıtkısa zamanda piyasayı işgal edecektir. Bence bekleyin.

gullu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de ilk depo 200 yakıyo ama klima sürekli açık...

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vertra c de 10lt civarı yakıyor buda hemen hemen 350 kuruşu denk geliyor. şehir içinde 100ytl benzinle 280km gidebiliyorum. hocam ekran sende renkli galiba nasıl temin ettin?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şehir içi ortalama 17 kuruş/km oluyor benim yakıt tüketimi LPG ile. Benim gibi bakkala bile arabayla giden biri için LPG şart. Haftalık 500 km civarı kullanıyorum, benzinle bu kadar rahat binemezdim eminim. En önemlisi kafanız rahat oluyor..

aysanay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda prins

Evet arkadaşlar sonunda taktirdim ve çokiyi 165 kuruşyakit sarfiyati var şehir içi herkese tavsiyem çok yol yapan arkadaşlara hemen taktirin yüzde 10 güçkaybi var ama deger bençe sonunda para yani . Ekran renkli yurt dişindan getirdim istiyenede getire bilirim fiyati 650 ytl cd30 mp3 de radyo var elimde 400 ytl olur