vectra cdx b2 2000 model 29000 km de

bu arada o gördüğünüz 16 " opc jantlar için zamanında cok cebelleştim ama olmadı.bu aracta önceden 17" vardı

sen tanırken kaç bindeydi abi araba :D

0 km deydi bayide görmüştüm.:D şaka bi tarafada .
bu arac bu km de değildi...:(
ya birisi acıklasın su an arac kimde.
söyleceklerimin yanında km hiç birşey kalır.birisi acıklasın su arac hangi ilde ve kimin üstüne.çünkü ortada akıl almaz seyler dönüyor

yanlış anlaşılma olmus kusura bakmayın. BU ARACI ALMA ARKADASIM BU KADAR BASİT.!

Son düzenleme:
söyleceklerimin yanında km hiç birşey kalır.birisi acıklasın su arac hangi ilde ve kimin üstüne.çünkü ortada akıl almaz seyler dönüyor
Artık teknoloji ve böyle forum-siteler varki dünya küçüldü. Yoksa birilerinin canı yanabilirdi :confused:

SENİN SATTIGIN ARAÇ MI BU YOKSA?:confused::confused::confused::confused:

bişeyler döndüğü belli zaten abi.modlu bir araba ve el değiştirmiş 8 yaşında araba 23binde? üstelik fotolarda parçaların ton farklarıda gözüküyor

güzel panjur.. ama arabanın durumu kendini belli etti.. burdan alıcısı olmaz artık galiba:) galericiler böyle millete satarken nasıl rahat uyuyo acaba..

elbette hepsi aynı olmamak şartıyla galerici esnafı " anasını boyar babasına satar" onun içindirki hiç haz etmem.
ayrıca en sinir olduğum şey tanıdıkların 3 kuruş kazancam diye birbirlerini kandırmaları,kazıklamaları ( salak yerine koymaları ) asla tahamül edemeyecem birşey.eğer su dünyaya bir kez geliyorsak ve baki değilde bizde bir gün gideceksek , bu dünyadan göçüp gidince niye arkamızdan " şerefsiz " dedittirelimki 3 kuruş için.bak yine nasıl sinirlendim :mad:
cem kardeşim en kısa zamanda bana ulaş sana bildiğim herşeyi anlatayım

bizim bi abimiz dün bi vectra getirdi.

ve " abim " diyie hitap ettiğin kişi hakkında br kez daha düşün

Geri