vectra cdx b2 2000 model 29000 km de

kimse kusura bakmasın ama o arabaya o jantı o panjuru takan 1 yılda o km yi rahat yapar bana inandırıcı gelmedi km

eee her halde tabiki ben benim arabayı 10.10.2008 de aldım 6.800 km yol yapmışım düşünün artık

kimse kusura bakmasın ama o arabaya o jantı o panjuru takan 1 yılda o km yi rahat yapar bana inandırıcı gelmedi km
Olayda bir yanlış anlaşılma var gibi. Benim anladığım, adam aracım motorunu bitirmiş, aracı satana kadar yani idare edecek tarzı bir rektefiye işlemine tabi tutmuş. Masraf (kendince) fazla olunca da motorun hatasız yapıldığını zannedip, ulan madem sıfır motor yaptırdım bari kilometreyi de sıfırlayayım da tam olsun diye düşünmüştür. Piyasada bu şekilde cahil insan çok. Bir araç alımında sahibi arabanın ön takımın komple yenilendiğini söyledi. Eğilip baktığımda sadece rot ayarının yapıldığını gördüm. Başka bir satıcının sağa çeken aracını kendince tamir etmeye kalkması daha komikti. 30 PS hava basılması gereken tekere, havası düşük de ondan çekiyor deyip 45 PS hava basarak çekmeyi önlemeye çalışmıştı.

kardeş senin vectra da gözüm kaldı " ben maşallah kazasız belasız " diyorum ama sende bir kan akıt yaw maşallah çok güzel halen imzandaki resimlere bakıyorum :)

emre kardeşim gitti ya kara kızım :( üye otomaobillerde hikayeside var.sözümden dönemediğim için sattım
şimdi temiz-orjinal bir cdx daha arıyorum ( deri döşme + otomatik vites)

gene mi sattın yuhhhh yani ... inş bulursun bi tane daha...

hayırlısı olsun dielim :D

Geri