Vectra ve Bora

Tango_Charlie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra 1,6 otomatik var bende. spor moda alıyom vitesi tadından yenmiyo valla....

bu vectralarin otomatigine gicik kapiyorum.
Bir otomobil üreticisi ancak bu kadar mi bu kadar IGRENC yapabilir vites kolunu?
Hakketen igrenc duruyor otomatikte vites kolu.

sap gibi, odun gibi ayni

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu vectralarin otomatigine gicik kapiyorum.
Bir otomobil üreticisi ancak bu kadar mi bu kadar IGRENC yapabilir vites kolunu?
Hakketen igrenc duruyor otomatikte vites kolu.

sap gibi, odun gibi ayni

:kop: evet valla ona çözüm çok ya ne bilim örtü falan atarsın üstüne olur gider gözönünden:D işte şöför tarafından çok yakın parkettinmi kapı açılmaz. mecbur yan koltuğa geçmek lazım o zaman dikkat işte p konumunda olması gerekiyor aman....:kop:

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçların sınıfları farklı bora aynı model vectra b ye göre biraz daha iyi bir tercih gibi görünsede 2.0 vectra b güçlü ve bence çok daha iyi bir seçenek

Tango_Charlie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçların sınıfları farklı bora aynı model vectra b ye göre biraz daha iyi bir tercih gibi görünsede 2.0 vectra b güçlü ve bence çok daha iyi bir seçenek

2.0 vectrayi kiyasa almiyoruz cünki cok vergisi var yaaa.
yada 2.2 dizel cok iyi olurdu ama cok vergisi var namussuzlarin :)

o yüzden 1.6 yada 1.8 vectrayi göz önünde bulunduralim bi zahmet.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşların da belirttiği gibi,karşılaştırdığınız iki araç farklı sınıf araçtır.
Crash testleri biz değil,alıcı olarak sizin yorumlamanız lazım.
Biz tercihimizi yapmışız,vectra almışız.
Yazdıklarınızdan :" Siz vectra almışsınız ama yanlış yapmışsınız.Alın size vectra nın kötü yönleri." gibi bir sonuç çıkarttım.
5 yıldır vectra kullanıyorum ve vectranın iyi ve kötü yönlerini öğrendim.3 yıldan fazladır da sağolsunlar ,bu forumdaki arkadaşlarımızla bilgi paylaşımı sayesinde ,hemen hemen herşeyini öğrendim.
Her iki aracı da detaylı olarak incelemiş ve vectrada karar kılmış birisi olarak, bora'yı altınla kaplasalar yine de almam.
Benim otobanda 200 küsür süratle girdiğim viraja girebilecek mi ?
Vectra nın Passat'la karşılaştırılması gerekir.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forum Kurallarımız
18- Profil bilgilerinde gerçek ad ve soyadlarını belirtmeyen üyeler öncelikle uyarılacak, durumun devamında üyelikleri ihraç edilecektir.

Tango_Charlie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşların da belirttiği gibi,karşılaştırdığınız iki araç farklı sınıf araçtır.
Crash testleri biz değil,alıcı olarak sizin yorumlamanız lazım.
Biz tercihimizi yapmışız,vectra almışız.
Yazdıklarınızdan :" Siz vectra almışsınız ama yanlış yapmışsınız.Alın size vectra nın kötü yönleri." gibi bir sonuç çıkarttım.
5 yıldır vectra kullanıyorum ve vectranın iyi ve kötü yönlerini öğrendim.3 yıldan fazladır da sağolsunlar ,bu forumdaki arkadaşlarımızla bilgi paylaşımı sayesinde ,hemen hemen herşeyini öğrendim.
Her iki aracı da detaylı olarak incelemiş ve vectrada karar kılmış birisi olarak, bora'yı altınla kaplasalar yine de almam.
Benim otobanda 200 küsür süratle girdiğim viraja girebilecek mi ?
Vectra nın Passat'la karşılaştırılması gerekir.

Ben size kötü karar yapmissiniz demedim, demiyorum, dememde.
Sizler Vectrayi kullandiniz, arastiriniz, yillarin deneyimini edindiniz.
Siz nasilki zamaninda arastirdiniz, bende aynisini yaparak arastiriyorum.
Nerden ve nasil? Bu arabayi tabiki kullananlardan.

biraz önce verdigim linkteki test videosunda vectranin yol tutusu, viraja girisi, manevrasi iyi görünüyor. Boranin bu testleri bu kadar iyi sonuc verecegini zannetmiyorum.

gkozcan

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
sn informatiker ;
Ben yıllardır astra kullanıyorum . Vectranın özellikleri hakında yorumda bulanamayacağım ancak sizin yazdığınız mesajları okuduğumda kendinizle bayağı çelişik durumda kaldığınızı gördüm . Size önerim iki araba modelinden önce sadece teknik detaylarda seçeneklerinizi teke indirmeye bakın. Ben size çok basit tabirle evlenmek istediğiniz eş için tercihleri yaparken meslek - tip - boy bu gibi şıklarda birkaç seçenek sıralarsanız eşinizi seçmekte çok zorlanırsınız. Bu yüzden teknikde tek versiyona düşüp ondan sonra segmentleri aynı arabalar arasında seçim yapabilmeniz daha doğru olabilir . Kafanız karışmaz ozaman. Test sürüşü durumu için her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır veya her jokeyin atı kazandırma şekli farklıdır. Sizin araba kullanışınız çok önemlidir. Ben genelde arabamı 2500 - 3000 devir arasında kullanırken bazı arkadaşlarımız belki 3500 devirden aşağı kullanmıyordur. Sizin arabanın içindeki rahatlığınız çok önemli netice onbinlerce para verip alacağınız bir araç , beğenmedin sat yerine öbürünü rahatlıkla alınabilecek araçlar değil . Kusura bakmayın bu satırları sizi yermek değil sadece kafanızı biraz boşaltıp doğru karar vermenizi sağlamak içindi. Doğru karar veremebilmeniz temennisiyle.
Saygılarımla