ww golf 5 opel astra gtc..

bikere astra g ile atra gtc arasında aerodynamic farkı bile var.. GTC pist için üretilmiş , G kasa aile için üretilmiş araçlar.. aynı motorları bile koysanız gtc yüksek süratte fark ettirir..

yolda akarı daha kuvvetli diosunuz yani gtc nin :)
büyük ihtimal gtc olur seçimim tabiki kendimi biraz daha toplayayımda artık seneye yaza doğru nasipse alırız birtane hem fiyatları biraz daha uygunlaşır.
şuan bunu bir adam edeyim dergiye çıkalım sonra başka projelerle gtc ile geri döneriz

yolda akarı daha kuvvetli diosunuz yani gtc nin :)
büyük ihtimal gtc olur seçimim tabiki kendimi biraz daha toplayayımda artık seneye yaza doğru nasipse alırız birtane hem fiyatları biraz daha uygunlaşır.
şuan bunu bir adam edeyim dergiye çıkalım sonra başka projelerle gtc ile geri döneriz

KESİNLİKLE GTC DİYORUM BENİ YOLDA KAPIŞIRKEN HİÇ ÜZMEDİ İSTANBUL'DA SES SİSTEMLERİYLE İLGİLENEN BİR DOSTUM VAR REKLAM OLUR DİYE İSİM VERMİYORUM AMA BANA SÖYLEDİĞİ "ARACINI ANFİ VE BASLARLA DOLDURUR ZIPLATIRIM AMA İYİ TESİSAT DEMEK DUM TIS DEMEK DEĞİLDİR.KISIK SESTE SOLİSTİN YANINDAYMIŞ GİBİ SEYLEMESİ VE SESİN KABİNDE NERDEN GELDİĞİNİ ANLAMADAN KULAGINA SÖYLEMESİDİR" DER. ULUSLAR ARASI YARIŞMALARA KATILAN VE VE BU KONUNUN YURTDIŞI EĞİTİMİNİ ALMIŞ BİRİDİR.O ZAMAN ANLADIM VE ARACIMI ONA TESLİM ETTİM.İSTEDİKLERİMİ ANLATTIM.okuyucu alpıne kolonlar focal anfi audison VE ÇOK MEMNUNUM.MUKAYESE İÇİNSE GOLF GTC YE KÜÇÜK GELİR ARKADAŞIM.GTC HERHANGİ BİR GİYDİRME OLMADAN BİLE YIRTICI DURAN BİR MAKİNE..YİNEDE TERCİH SENİN.
SİTEDE OPEL İLE İLGİLİ .ÇOK KÜÇÜMSER KONU BAŞLIKLARINADA RASTLADIM VE ÜZÜLDÜM.YILLARDIR OPEL KULLANAN BİRİ OLARAK SORUN ARABADA DEĞİL BİZİ BURDA ÜZEN SERVİSLERDE ÜSTELİK ORTA SEGMENT BİR ARABA OLARAK 100 BİN EUROLUK ARAÇLARLA MUKAYESE ETMEK ÇOK HAKSIZCA...(bunu yok kapı kolu çabuk kırıldı,2.viteste pır pır etti,5.senede renk attı gibi gerekçeler sunan kişiler için söylüyorum.)
ÖNEMLİ NOT: ARKADAŞIM BİRDE ARABANIN AKARININ İYİ OLMASINDAN ZİYADE DURARININ :) İYİ OLMASI BENİM İÇİN DAHA ÖNEMLİ HER TEM-E6 DA BİLE YOLLAR BOZUKKEN YAPABİLECEĞİNİZ EN FAZLA ANLIK AKSELARASYONDA O GÜCÜ DİZGİNLEYEBİLMEK ÇOK ÇOK ÇOK ÖNEMLİ..
SEVGİLER SAYGILAR

Son düzenleme:
golf çok iyi araba oynanırsada kaldrıyo ama gtc görüntüde ztn 9 ufak oynamalar baştan cıkarır motor yönünden golf diyorum kesinlikle ..

Edit : Biraz inceledikten sonra,

Aslında GTC tasarım olarak çok daha sofistike ve standart dışı bir otomobil...Panaromik tavanlı , ve yıldız jantlı bir GTC tabiki Golf'ten daha güzel duracaktır :) Golf modifiye'ye biraz daha iyi cevap veriyor ancak... Kalite açısından dediğim gibi fazla fark yoktur,hatta GTCnin kalitesi daha yüksek gibi duruyor.

Son düzenleme:
tartışmasız GTC
astra_gal_20_b.jpg

GTC kesinlikle..
Golf e gidip bakmazdim bile...

kalite açısından ben ikisinide kullanmış biri olarak fark göremedim. ikiside bence kaliteli fakat iç mekan sessizliği golf 3 desibel daha iyi. buda baya fark ettiriyor. golf 6 ileri astra 5 buda uzun yolda fark ettiriyor. farkları bence bunlar gerisi göz zevkine kalmış

Geri