ww golf 5 opel astra gtc..

arkadaşlar şuanki opel astra g olan aracımı değiştirmeyi düşünüyorum bu iki araç arasında kaldım sizinde görüşlerinizi almak istedim dışardan bakışla hangi araç daha hoş gözükebiliyor. konfor . motor. dış görünüm bunlar çok önemli ama en önemlisi müzik sistemi için gidebilcek akustii iyi bir araç olmalı.. sadeliği sewen birisi olarak en fazla araca ufak tefek
angel_not.gif
stop tamponlara ek felan yapabilirim bu tip işlemlerle cici görüncek araç ne olabilir araçdaki müzik sistemi dergide yer alacağından sağlam görüntülü bir araç şart
1. ww golf 5 1.6 16 w fsı,
2. opel astra gtc 1.6 16 w düz motor

25'e gtc bulunmaz değil, bulunur... Sonuçta 2 araba birbirnin rakibi değil, sınıfları farklı, o yüzden gtc önde... Golf iç mekanının daha kaliteli, detaylı ve kullanışlı olması dışında normal astra hb dahil hiçbir astradan önde değildir. fsi motorda bir fiyaskodur ama gtc nin turbosuzuda o kasanın hakkı değildir... karar senin...

sıfır astra gtc gelmiyo yanlız onuda düsün

adaş görüntü için olucak sonuçta bu bence kesinlikle gtc olmalı hem benim takip ettiğim kadarıyla müzik sistemine sahip bi astra gtc görmedim bugüne kadar dergilerde bi kaç golf çıktı ama gtc yok yani yanılmıyorsam yapılmamışı yaparsın.
opelin stock müzik sistemi vv'den kat kat iyi ki bu sağlam bi müzik sistemini kaldıracağını gösterir. Şahsen ben tesisat kurdum ve gayet memnunum. Astra Gtc'ye müzik sistemi yapıp memnun kalmayanıda görmedim. Benim düşüncem bu şekilde.

sınıfının referansı astra ve focustur.Golf daha sonra gelir...
Kesinlikle.

GTC 3 kapılı kesinlikle daha spor bir görünüşü olucaktır golfte ise iç mekan daha geniştir çalışma yapabileceğin alan daha fazla olur.
Bence gtc 18'' jant angel far tampon ekleri falan taş gibi olur.
GTC şekil arabası ama sadece şekil:) motorundan pek bişey bekleme düzenli olarak bakımını yaptır. ustaysan zaten kapışmada golf5i rahat alırsın.

beklentileriniz çok yüksek değilse astra gtc sizi pişman etmez.

Kesinlikle GTC. Bi kere VW dashboard u her Vw de aynı, ha poploya binmişsin ha golf e. İkincisi GTC nin ama cı belli spor araba. Dolayısıyla daha hırçın ve dikkat çekici. Bir coupe her zaman 4-5 kapılı arabadan daha iyi görünür. Golf ün modifiyeyi daha iyi gösterdiğine çok inanmıyorum. Golf ün modlu örnekleri piyasa da çok olduğu için bu tür bir izlenim var. Sen gtc ni OPC tamponlarla süslersin olur biter.

çok teşekkür ederim değerli düşünceleriniz için arkadaşlar. 25 bin tlye kadar limitim var bu aralıkda 2.eli iyi olan tipide sağlam olabilcek araçlara bakıyorum.malum şuandada opel kullandığımdan gtc yi bir soruşturalım dedim bu konu hakkındada aklımda baya bir fikir oluşdu.
bu konu haricinde 4 kapılı astra h mi golfmü deseydim cevaplar gtc gibi aynı olacakmıydı acaba ?? özellikle dış görünümü ve bagaj hacmi çok önemli şuanda müzik sistemi ağırlıklı kullanılacağı için aracın hoş olması 1. şart bagaj hacminin büyük olması ise 2. şart motor ws sonralardan takip eder.
hız konusunda çok beklentim yok çok hantal olmasın yeter malum araca extradan en az 200 kg gibi bir yük bineceğinden ne hız kalıcak ne başka bişi hızdan kestiğim hevesimi aracın müzik sisteminden alıcam.

fsi motor pek tutulmuyor bildiğim kadarıyla gtc nin görüntüsü daha güzel ama 1.6 motor normal bir sürüş sağlar performanslı olucağanı sanmıyorum... yol tutuş konusuna gelince astra h ın yol tutuşu astra g den zayıf diye okumuştum bir yerlerde ama bilemem ne kadar doğru...

Gtc kesinlikle daha güzel.Wv kesinlikle parasının aracı değil.Caddy ile aynı iç konsolu bütün modellerinde görmek mümkün.Tek kapı araç her zaman daha fazla prestijli ve pahalı oluyor modellerine göre.Gtc nin tasarımı harika bana göre

yaşını bilmiyorum ama eğer 20-25 yaşlarındaysan ve arabaya aile binmeyecekse 4 kapı muhabbetini boşver. GTC her zaman bakışları üstüne çekebilecek bir araç, ben bile gelmişim 34'e GTC almayı düşünüyorum:)

Geri