Xenon ve Muayne

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aktif 2500 civarında üye var, emin ol 1000 imzayı bile bulamayız :(.

Aktif 2500 civarında üye var, emin ol 1000 imzayı bile bulamayız :(.

Dün şu şarj cihazını açtığım konuda bir balıkçıya gittiğimizden bahsetmiştim.Orada otururken bir konu açıldı, balıkçıların sorunlarıyla alakalı, dediki bizim arkadaş böyle bir sorununuz varsa imza toplayın dedi, balıkçı abi de dedi ki toplasan 5 kişi bulamazsın imza atacak dedi.O arada benim gözüme üstünde yeni rakı yazan bir bardak takıldı, aldım elime ''bak bunu görüyormusun, deki bundan bir kasa var bu gece kafayı çekicez, millet evden karısının koynundan çıkıp gelir o zaman'' dedim, adam vallahi haklısın dedi.Şuraya rakıyı getir telefon et koşa koşa gelirler, işe gelince hepsi kaçarlar birileri bana dokunmasın canım yanmasın diye dedi.Bu zaten bizim toplumumuda hastalık.

bence xenonlu arabaları ve xenon takılı aracı olanları toplayıp bi yere tıkmak lazım .
bu şekilde memketin tüm sorunları çözülür .ne trafik kazası ne terör ne ekonomik sıkıntılar geçim derdi felan hiç bişey kalmaz direkt çağ atlarız hatta avrupa birliğine de gireriz....
yapalım yani...

Son düzenleme:
peki arkadaşlar şunu soracağım yeni aldığım araca sislere ve kısalara xenon taktırmış adam muayeneye gideceğim kısa zamn sonra, bu sistemde motor vs yapılar var sanırım, ampülleri değişirken sistemi komplemi söktürmem gerekir ne dersiniz yoksa sadece ampülmü değişip gitmem gerekiyor. teşekkürler.

Geri