Yahu su tankinin altindaki sensör ne ?

Astramm ustam bak ekranda Silicek suyu seviyesini kontrol et diyor Halbuki su var..Silicek suyu sensörunu ariyorum aslinda + radyatör fan musurunu ariyorum

Bide az önce aracla tur attim calistidigimda ABs ve TC isigi 2 sn sonra söndu hafifa gazladim ANI FREN YAPTIM pedalda ABS titresimini hissediyorum sonra ekrandA ABS isigi cikti (sari) hemen TC isigida geldi onunla birlikte..Az gittim hala ekrandalar sonra stop ettim araci bi daha calistirdim ikiside ekranda yok ???

tekeri tam sag yapılı konumda bırak aracın el frenını cek. sol ön tekerın davlumbasının tampona baglı olan 2 cıvatası sök. ve elınle kendıne dogru sertce cek. cam suyu motorunu rahatca görurusun onun karsısındada sensöru var. ama sensöru aracın altana yatarak davlumbazı sökmedende görebılırsıın. fotoda bı sekman göruyorum o sekman su deposunun sekmanı oraları boşuna sökme

Tamam ustam yarin sökup bakayim zaten o davlumbazin vidalari sok öle SIKISTIRDIM araya bi yere ceker bakarim ..Peki bu abs Olayi normal mi acil fren yaptiginda surekli yanik mi kaliyor frenden sonra ? Hemen tc DE yani verdi halbuki dugmesinden kapatmistim ?

normal değil. arkadasım yanlış anlamada sen bu aracı yapamayacaksın. cunkı aracın her yerı sorunlu. kaldıkı abs airbag bunlar senın ısın değil

Geri