yakıp gitmiyor

mahmut karadaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar arabam 2003 vectra c 1.6 benzin/lpg 210000 km. arabam rölantideyken yakıt kokuyor normalden fazla yakıyor özellikle 5.viteste 4000 devri geçemiyor ve motordan tık tık diye ses geliyor (sesin lpgyle alakası yok). birkaç gün önce ustaya götürdüm bunların hepsini subap iticisine bağladı. kapak açmadan yaparım 150-200 lira masrafın olur dedi. yaptırmadan önce sizlerden bilgi almak istedim daha önce böyle birşey yaşayan veya bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Subaplar arızalı ise sorsa idin ustana o zaman ödediğin para ne olacak?

mahmut karadaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motordan pek fazla anlamadığım için akıl edemedim Nadir abi. o yüzden önce sizden bilgi almak istedim

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG kokuyorsa normaldir kardeşim LPG'li araç hafif kokar ilk Çalışmada.içerde sürekli kokuyorsa sorun var demektir.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bizim iticiler yağ basıncına göre ayarlanır. Ayar yok, o nedenle o ustayı boş verin.

mahmut karadaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG kokuyorsa normaldir kardeşim LPG'li araç hafif kokar ilk Çalışmada.içerde sürekli kokuyorsa sorun var demektir.

yok kardeşim arabayla 50-60 km gittikten sonra kırmızı ışıkta durduğum zaman lpg kokusu duyuyorum arabayı bir süre benzinde kullandım o zamanda benzin kokusu alıyordum

mahmut karadaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim iticiler yağ basıncına göre ayarlanır. Ayar yok, o nedenle o ustayı boş verin.

iticinin değişmesi gerektiğini söyledi ayar değil yani subabı düzenli bir şekilde açtırıp kapatmıyormuş ama durduk yere niye bozulsun ki

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
iticinin değişmesi gerektiğini söyledi ayar değil yani subabı düzenli bir şekilde açtırıp kapatmıyormuş ama durduk yere niye bozulsun ki

Kapağı açmadan yapması imkansız.