yakıtı totalden almaya karar verdim

Ben hep shell den alıyordum , bu konuyu okudum gittim total den aldım bi bakalım ne fark edicek

opet ve po kesınlıkle problem yaşamadım

shell ve total i protesto ediyoruz arkadaşlar yakıt fiyatlarının berlirlenmesinde lider firma oldukları için.lütfen bu ikisi dışında bir firma kullanmaya özen gösterelim.

opetten 1 kez aldım arabam o benzin depodan temizlenene kadar tekledi en az 50 km daha az yol aldım bir kez de shell denaldım ondan da bariz daha az yol aldım po dan alıyorum ben şu ana kadar hiç sorun yaşamadım totali hiç denemedim ama

shell ve total i protesto ediyoruz arkadaşlar yakıt fiyatlarının berlirlenmesinde lider firma oldukları için.lütfen bu ikisi dışında bir firma kullanmaya özen gösterelim.

Bu protesto meselesini anlayamadım.Lider firma oldukları içinmi protesto ediyorsunuz.Valla bence değil lider imparator olsalar bu sistemde fiyatları değiştiremezler.

Bu total i bende denicem bakalım.Hep shell ve opetten alırdım.Totalden Ankaradan benzin alan varmı paylaşırsa sevinirim.

Total:good:önceden Opetti çekişi dahada arttı Totalle geçince ama istasyonların arasında çok fark var,doğru istasyonuda bulmak önemli fakat düzgün firma kontrolleride sıkı tutar ve milleti perişan etmez,bazı istasyonlar resmen sabıkalı yav bilmeyen yok Hallada devam ediyor bayilikleri.Birde yolda veya istasyonlardada ençok karşılaştığım kontrol araçlarına dikkat ederim,bazılarınki hiç denkgelmiyorbile.Dinlenmiş yakıt(mazotbenimki)almakta çok önemli genelde sabahları alırım.

Son düzenleme:
Total:good:önceden Opetti çekişi dahada arttı Totalle geçince ama istasyonların arasında çok fark var,doğru istasyonuda bulmak önemli fakat düzgün firma kontrolleride sıkı tutar ve milleti perişan etmez,bazı istasyonlar resmen sabıkalı bilmeyen yok.

Ankaradanmı alıyorsun.

Arkadaşlar şu ana kadar en iyi mazotun shell de olduğunu test ettim bizim 2.arabayla.Ama total hiç almadım yalan yok.Yalnız bir keresinde opet aldım hiç güzel değildi.Motor gürültüsü çok arttı opetin mazotuyla ve çekiş de düştü.Uzun yoldan gelirken aldım işin aksi yanı.İllet etti beni araba sürmek işkence oldu

Geri