yakıtı totalden almaya karar verdim

Ya arkadaşlar araba aldığım mazotu severse zaten kendini belli ediyor,sevmezse homurdanıyor yani motor sesi artıyor,çekişi düşüyor,hatta bana bile küsüyor(arıza lambasını yakarak).Lpgdede aynı benzindede anlayan anlar yani yakıttın kalitesini.Gene diyorum istasyon önemli........

Bu total i bende denicem bakalım.Hep shell ve opetten alırdım.Totalden Ankaradan benzin alan varmı paylaşırsa sevinirim.

Ben bugun denk geldi konuyu okumuştum ankaradayım bende ama sincan tarafından aldım total gorunce hemen girdim deneyyim die bakalım nolcak :S

Ben bugun denk geldi konuyu okumuştum ankaradayım bende ama sincan tarafından aldım total gorunce hemen girdim deneyyim die bakalım nolcak :S

sincan'daki Total'i bilmem ama önceki mesajımda da dediğim gibi, Bestekar'ın sonu yada Tunus'un köşesindeki Total'i tavsiye eden çok..

o işbilikçi fransız firmasından hayatımda hiç yakıt almadım almayacağımda

sincan'daki Total'i bilmem ama önceki mesajımda da dediğim gibi, Bestekar'ın sonu yada Tunus'un köşesindeki Total'i tavsiye eden çok..

Bakalım sincandan aldım bugun deniyeyimde, olmassa bide bestekar veya tunustan alayım :S

Ben hiçbirinden almıyorum
Bahçeye sondaj vurduruyorum yakında çıkacak inşallah
Kendi benzinimi kulanacagım.
opelim_net kartı olanlara da uygun fiyattan veririm.

Ben eskiden hep totalden alırdım Sivasta üniv. yolu üzerinde okula giderken alırıdm gerçekten çok memnundum. Fransız malları protesto edilince bıraktım artık yolu da ters gelio zaten, şimdi opetten alıyorum jocco nun ordan.. uzun yol hariç başka bi yerden almadığım için kıyaslama yapamıyorm:)

ben araç fiat olduğu için ve yakıt güvence sistemine dahil olduğu için opetten alıyorum. yakıttan kaynaklı sorun olursa garantiye giriyor (mazot pompası vs).

fiat card var onu veriyorum her yakıt alışımda, kilometreyi yazıyorlar takip ediyorlar.

ha belki araç fiat olduğu için yakıt güvencesinde olduğu için belki istasyona girdiğimde iyi pompaya çekiyor olabilirler aracı ( hani gel abi böyle gel derler ya). sistemden dolayı kötü yakıt vermemek için. bilemem orasını.

bu araç ile 5 farklı opetten eurodizel aldım sorun yaşamadım. inşallah yaşamam da. opeti övmüyorum yanlış anlamayın. denemek isterdim totali de ama sistemi korumak adına düzeni bozmuyorum.

hiç totalden mazot almadım ama bir bildiğiniz vardır sevgili opelciler

Geri