Yardım lütfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MeRt2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yardım lütfen

Arabaya çarpmayacak ama hayvanı gerecek kadar elektrik ver. ((:

MeRt link' Alıntı:
12v yeterse aküden çekeyim hemen  :)

Oyuncak köpeği denemek lazım aslında. Tabii sabaha onu da tiftik tiftik bulmak, yada hiç bulamamakta var. ((:

cemomekan link' Alıntı:
bu konu aksam facia olur gokhan55 le bigboss gelirse fena :D

Biz kediyi koruyoruz. ((:

cemomekan link' Alıntı:
snra bana deme mert burcin abi geldi peşimde şuan kacıyorm kurtar die :D :D :D

Ben hayvana zarar vermeyecek bir yol arıyorum zaten Cem  :)

Zarar verecek bir yol arasaydım bu başlığı açmamış kediden çoktan kurtulmuş olurdum zaten  :)

GNSpower link' Alıntı:
Oyuncak köpeği denemek lazım aslında. Tabii sabaha onu da tiftik tiftik bulmak, yada hiç bulamamakta var. ((:

Bende ondan korktum abi bide ona saldıracağım diye arabayı perişan eder şimdi  :D

Benim kedi biraz dengesizde  :D

internette biraz baktımda sanırı ondan kurtulmak biraz imkansız :) naftalin önerenler var sprey önerenler var ama geçici bunlar :) O kediyi yakalayıp uzağa bırakmak lazım yoksa arabayla olan ilişkisi büyüyebilir :)

eyupuzger link' Alıntı:
internette biraz baktımda sanırı ondan kurtulmak biraz imkansız :) naftalin önerenler var sprey önerenler var ama geçici bunlar :) O kediyi yakalayıp uzağa bırakmak lazım yoksa arabayla olan ilişkisi büyüyebilir :)

Yıldızlara baka baka bulur arabayı yine. (((:

eyupuzger link' Alıntı:

O ilişki çoktan büyüdü bile  :)

boş geçtiği gece yok her gece evi gibi kullanıyor arabayı  :D

Geri