Yardım lütfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MeRt2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yardım lütfen

cemomekan link' Alıntı:
kanka pm attm ya :D büyük bir bez alıyorsun masa ortusu tarzı sağından solundan kapıya sıkıştırıp kapıyı kapatıosn kaputu ve camı ortecek şeklde tamamdır işte tek yapamazssan gelim yapalm :D :D :D

Her gece arabayı park ettiğimde gelecek misin?  :D

Kediyi al evde besle araban kediden kurtulmuş olur sende bir kedi sahibi olmuş olursun. :D
Başka bir yol daha kediyi yakala hediye olarak bir arkadaşına ver. :D

cemomekan link' Alıntı:
1 kere gosterince yaparsın heralde sende o potansiyeli gordum en azından :D :D :D 

:D Denerim biraz mantıklı gözüküyor  :)

Bak benim için yorgan pike olayına falan girmiş, bundan sonra her gece yatarım demesin sonra  :D

galeboris link' Alıntı:
Kediyi al evde besle araban kediden kurtulmuş olur sende bir kedi sahibi olmuş olursun. :D

Yakalayabilirsem direk Big Boss'a veririm o kedileri çok seviyor  :)

galeboris link' Alıntı:

sevdim bu fikri, garajı ve astrası olan birisi olursa hiç yabancılık çekmez :)

eyupuzger link' Alıntı:
sevdim bu fikri, garajı ve astrası olan birisi olursa hiç yabancılık çekmez :)

Big Boss'un astrası var ama otopark açık galiba o kadarda olsun artık  :D

kedi ler nedense bizim arabaları seviyor otoparkta o kadar araba var hep benım motorda yatıyor herhalde motorun ustu kedi izleriyle dolu..

bulent_tnt link' Alıntı:
kedi ler nedense bizim arabaları seviyor otoparkta o kadar araba var hep benım motorda yatıyor herhalde motorun ustu kedi izleriyle dolu..

Demek astralarda bir sıkıntı var bizim garajda da bir tek benim arabaya geliyor  :)

aracın ustune cıkmasın dıyosan arabanın tekerının dıbıne bır kaba sut koy belkı rusvet ıse yarar  :) ama bıde şu var sütü ıcıp ıcıp arabanın ustune cıkarsa camurdan baska seyler gormekte var aracın ustunde neyse vazcaydınm ıyı fıkır degıl  011zaa 011zaa

Geri